Úvod Správy Mládež Podporte belasé nádeje venovaním dvoch percent z dane

Podporte belasé nádeje venovaním dvoch percent z dane

Venujte 2 % z dane za rok 2019 pre Akadémiu ŠK Slovan Bratislava.

Všetci slovanisti môžu v období podávania daňových priznaní podporiť belasé talenty na Akadémii ŠK Slovan. Z Akadémie vyšli mladí hráči ako Dominik Greif, David Strelec či najnovšie Filip Lichý a vy sami môžete teraz podporiť ďalších mladých futbalistov.

Pri podaní daňového priznania za rok 2019 môžete 2 % zo zaplatenej dane venovať Akadémii ŠK Slovan Bratislava. Akadémia vytvára podmienky a zastrešuje tréningový proces vo všetkých mládežníckych kategóriách od prípraviek (U6 až U11), žiakov (U12 – U15), dorastencov (U16 – U19) a taktiež pre ženské výbery všetkých kategórií (WU11, WU15, WU19 i ženy).

Mládežnícke výbery ŠK Slovan dosiahli v minulom roku významné úspechy. Starší dorastenci, starší žiaci, ženy i žiačky získali majstrovské tituly a naši starší dorastenci úspešne reprezentovali Slovensko v mládežníckej Lige majstrov. V Akadémii máme viacero mládežníckych reprezentantov Slovenska a tí najlepší mladí hráči si už otvorili dvere do A-mužstva.

Aj s vašou podporou môžeme ďalej zlepšovať podmienky pre našu mládež. Stačí, ak poukážete 2 % zo zaplatenej dane a aj touto formou podporíte svoj klub. Ďakujeme vám.

 

Postup poukázania 2 % z dane za rok 2019 pre Akadémiu ŠK Slovan*

A. ZAMESTNANEC

1. Ak ste požiadali do 15.2.2020 zamestnávateľa o vykonaní ročného zúčtovania zaplatenných predavkov na daň, následne požiadajte zamestnávateľa o vystavenie tlačiva Potvrdenie o zaplatení dane, z potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2 % zo zaplatenej dane.

2. Vyplňte Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby. Pozorne vyplňte údaje o vybranom prijímateľovi a sumu, ktorú chcete poukázať.

3. Potvrdenie o zaplatení dane a Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby doručte do 30. apríla 2020 Daňovému úradu. 

B. FYZICKÉ OSOBY, KTORÉ SI SAMÉ PODÁVAJÚ DAŇOVÉ PRIZNANIE ZA ROK 2019

V daňovom priznaní typu A, resp. v daňovom priznaní typu B sú už uvedené kolónky na poukázanie 2 % z dane v prospech prijímateľa. Opäť je potrebné pozorne vyplniť údaje o prijímateľovi.

 

Identifikačné údaje Akadémie ŠK Slovan Bratislava

Názov: Futbalová akadémia ŠK SLOVAN

Právna forma: občianske združenie

IČO: 00681997

Sídlo: Sasinkova 2635/5, 811 08 Bratislava-Staré Mesto, Slovenská republika

Č. účtu pre príjem z 2 % dane: SK39 1100 0000 0026 2204 3565

* zdroj informácií: www.rozhodni.sk

Slovan TV
Aktuálne novinky
Tretia letná posila vystuží brankársky post.
Výstupy Slovan TV po prípravnom zápase s Kapfenbergom.
Klub v Nižnej pripravil dokument zo slávneho zápasu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava podpísal dvojročný kontrakt s Jaromírom Zmrhalom.
Do Slovana prichádzajú Guram Kashia a Jaba Kankava.
Súperom belasých je Shamrock Rovers.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.