Úvod Správy Víťazstvo ako injekcia

Víťazstvo ako injekcia

Filip Šebo: „Tento zápas vnímam pozitívne. Po sérii neuspokojivých výsledkov sme sem šli vyhrať a postúpiť. To sme splnili.“

Víťazstvo (1:0) v stredajšom zápase 2. kola Slovnaft Cupu nad PŠC Pezink zariadil presným zásahom útočník Filip Šebo. Minuloročný najlepší strelec Corgoň ligy sa dostal po rohu k odrazenej lopte a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste.

„Tento zápas vnímam pozitívne. Po sérii neuspokojivých výsledkov sme sem šli vyhrať a postúpiť. To sme splnili. Snáď to bude pre nás malé povzbudenie, respektíve taká injekcia. Verím, že toto víťazstvo potvrdíme aj v sobotu a naladíme sa na víťaznú šnúru. Nie je to ľahké, ale urobíme všetko pre to, aby sa nám opäť darilo,“ skonštatoval 27-ročný zakončovateľ.

Sám Šebo v tejto sezóne nie je tak strelecky úspešný ako v minulej, a tak by presný zásah mohol aj jemu pomôcť ku opätovnému gólovému rozletu. „Absolútne sa nedostávam pod tlak. Viem, čoho som schopný. Veril som, že gólik príde. Do každého zápasu idem s tým, aby som skóroval. Takto to bude aj nabudúce,“ doplnil hráč so skúsenosťami zo Škótska, Rakúska či Francúzska. „Dôležité bolo, aby sme si schuti zahrali a nezranili sa. Keby sme vyhrali o štyri góly, bolo by to krajšie. My si však momentálne ceníme aj výsledok 1:0,“ doplnil Šebo.

Mužstvo ocenilo atmosféru, v akej sa zápas odohrával. „Ceníme si každého jedného fanúšika. Je pravdou, že nám dnes pomohli viac ako v Dunajskej Strede. Keď budeme hrať pod svoje možnosti, diváci neprídu, pretože sa nenechajú oklamať. Keď budeme vyhrávať, bude ich určite veľa,“ doložil slovenský reprezentant.

Spokojný aj Weiss

Gól Šeba potešil aj trénera Slovana Bratislava Vladimíra Weissa. „Filip to potreboval a ja som veľmi rád, že rozhodol zápas. Jeho hlava nepracovala na sto percent a toto mu rozhodne pomôže,“ skonštatoval kormidelník „belasých“.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Naše ženy zvládli dva zápasy na ihriskách súperiek.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.

Neprehliadnite

Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.
Ponúkame vám zvýhodnený balíček na Európsku konferenčnú ligu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.