Úvod Správy Táborský a Halenár so zraneniami

Táborský a Halenár so zraneniami

Víťazstvo (1:0) nad PŠC Pezinok si vyžiadalo aj dve zranenia v našom kádri a následné nútené striedania.

Víťazstvo (1:0) v 2. kole Slovnaft Cupu nad tímom z tretej najvyššej súťaže PŠC Pezinok si vyžiadalo aj dve zranenia v našom kádri a následné nútené striedania.

V 16. min opustil ihrisko Ivo Táborský, ktorému súper roztrhol lakťom dolnú peru. Českého legionára okamžite zástupca klubu previezol do ružinovskej nemocnice a jeho tvár momentálne už „zdobia“ štyri štichy. 

V druhom polčase musel nútene odísť z ihriska aj útočník Juraj Halenár, ktorý si ľahko natiahol úpon na pravej nohe. „V zápase s Nitrou som kopal roh a privodil som si takéto problémy. Dnes som toto miesto opäť pocítil pri strele. Uvidíme, ako pôjde liečba. Neviem, či budem pripravený na sobotňajší zápas s Košicami, ale na Salzburg už budem určite trénerovi k dispozícii,“ povedal najlepší strelec Slovana v tejto sezóne Corgoň ligy.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Prinášame zápasový bulletin na duel s Lincolnom.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.