Úvod Správy Fanúšikovia Belasí vás pozývajú na autogramiádu!

Belasí vás pozývajú na autogramiádu!

Autogramiáda celého mužstva sa uskutoční vo štvrtok 13. februára v OC CENTRAL.

Ešte pred začiatkom jarnej časti sa môžete tešiť na osobné stretnutie so všetkými hráčmi aktuálneho kádra. Vo štvrtok 13. februára o 17:00 sa v priestoroch OC CENTRAL uskutoční autogramiáda Slovana Bratislava, na ktorú vás srdečne pozývame. Samotný program podujatia sa však začne už skôr.

Presne 62 dní ubehlo od posledného súťažného zápasu belasých a mnohí priaznivci už určite začínajú pociťovať hlad po futbale. Aj naši hráči, ktorí po sústredení v Turecku už trénujú v domácich podmienkach, sa opäť tešia na podporu skvelých fanúšikov.

Aj preto príde celé mužstvo vo štvrtok 13. februára do OC CENTRAL, kde sa hráči stretnú s fanúšikmi a rozdajú im svoje podpisy a prípadne sa na pamiatku odfotia. Hráči budú podpisovať úplne nové podpisové karty v dizajne, kde je na zadnej strane v pozadí fotografia plného Tehelného poľa a pre každého fanúšika je pripravený veľký plagát celého mužstva. Na autogramiáde sa budete môcť prvýkrát stretnúť aj so zimnými posilami Alenom Ožboltom, Lucasom Lovatom, Ezekielom Hentym či s mladíkmi Filipom Lichým, Žanom Medvedom a Alenom Mustafičom.

Tešiť sa môžete aj na ďalšie sprievodné aktivity. Ešte pred začiatkom autogramiády sa uskutoční atraktívny súboj na Xboxe vo FIFA, keď sa do hry zapoja aj naši futbalisti a vytvoria tímy s fanúšikmi. Vo finále sa k fanúšikom pridajú naši hráči Mišo Šulla a Jurij Medveděv. Medzi ďalšie aktivity patrí stolný futbal, vedomostný kvíz o ŠK Slovan, rôzne súťaže a celý program bude v réžii moderátora Jakuba. Pre tých, ktorí uspejú v rôznych súťažiach, sú pripravené zaujímavé suveníry ŠK Slovan a takisto aj vstupenky na prvý domáci zápas jarnej časti proti AS Trenčín. Celú akciu určite oživia krásne dievčatá z Angels cheerleaders.

Program autogramiády:

14:00 Registrácia súťažiacich do FIFA turnaja na mieste (počet súťažiacich je limitovaný)

14:30 Kvalifikácia FIFA turnaja na Xbox (zápasy premietané na LED obrazovke)

16:00 Moderátor Jakub – súťaže, kvíz, vystúpenia Angels cheerleaders

16:30 Finálový zápas FIFA turnaja (dvaja finalisti z kvalifikácie turnaja sa stretnú proti sebe a navyše získajú posilu do svojho tímu a to hráča A-mužstva. Pre oboch finalistov pripravený dres s podpisom od hráča v jeho tíme)

17:00 Príchod hráčov a hlavného trénera a začiatok autogramiády

18:00 Ukončenie autogramiády

Tešíme sa na vás vo štvrtok 13. februára v OC CENTRAL

Slovan TV
Aktuálne novinky
Čo si má fanúšik predstaviť pod individuálnymi tréningovými plánmi našich hráčov?
Dávid Holman v uplynulom týždni dovŕšil 27 rokov.

Neprehliadnite

Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.
Súčasťou najúspešnejšieho slovenského klubu sa stal účastník majstrovstiev sveta 2010 i majstrovstiev Európy 2016 a rodený Bratislavčan Vladimír Weiss ml. Vlado vitaj na Tehelnom poli 💙⚽️

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.