Úvod Správy Vstupenky Jarná permanentka s množstvom výhod a novými aktivitami pre fanúšikov

Jarná permanentka s množstvom výhod a novými aktivitami pre fanúšikov

ŠK Slovan Bratislava spúšťa predaj jarnej permanentnej vstupenky.

Už o mesiac sa začína jarná časť sezóny, na Tehelnom poli sa môžeme tešiť na sedem atraktívnych ligových zápasov a prípadné domáce semifinále domáceho pohára. Belasí chcú obhájiť majstrovský titul a do jari vstúpia s oporami úspešného tímu, ktorý dosiahol úspechy na domácej i medzinárodnej scéne.

Pre fanúšikov, ktorí doteraz nevlastnili permanentnú vstupenku, sme pripravili výhodnú jarnú permanentku. Pri kúpe jarnej permanentky má fanúšik garantované miesto na všetky jarné domáce duely a v prepočte získava jeden zápas zdarma. V cene permanentky je aj prípadné domáce semifinále domáceho pohára.

Belasí na jar odohrajú dva domáce základnej časti s Trenčínom (22. februára o 14:00) a Ružomberkom (7. marca o 15:30) a následne päť duelov v nadstavbe o titul. Aktuálna tabuľka hovorí, že v nadstavbe sa na Tehelnom poli uskutočnia atraktívne súboje so Žilinou, Dunajskou Stredou, Spartakom Trnava, Ružomberkom a Michalovcami. 

Jarnú permanentku si môžete zakúpiť nepretržite on-line na Ticketmedia.sk.

Pre deti do 15 rokov, dôchodcov a ZŤP platí zľava 30 %. Zľavnené permanentky sú v predaji na oddelení ticketingu na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava), v prípade otázok nás môžete telefonicky kontaktovať na č. 02/44636363 alebo mailom na ticketing@skslovan.com.

Nové aktivity pre permanentkárov

Pre držiteľov celosezónnych a taktiež jarných permanentných vstupeniek sme pripravili nové, exkluzívne fanúšikovské aktivity. Verní fanúšikovia budú môcť spoznať hráčov a i celé mužstvo z úplne inej perspektívy ako doteraz.

Večera s hráčom Slovana

Každý mesiac bude vyžrebovaný jeden permanentkár, ktorého jeden z hráčov ŠK Slovan pozve na večeru. Fanúšik sa tak bude môcť pri dobrom jedle stretnúť s hráčom a bude ho môcť spoznať z úplne inej stránky, než počas zápasov z tribúny. Po spoločnej večeri vo vybranej reštaurácii hráč fanúšikovi venuje svoj originálny, podpísaný dres.

Zaži rozcvičku a predzápasovú atmosféru

Dvaja vyžrebovaní držitelia permanentiek si na každom domácom zápase Slovana vychutnajú jedinečný zážitok. Títo fanúšikovia si budú môcť priamo na ihrisku naživo pozrieť rozcvičku nášho tímu a budú tak naplno vtiahnutí do jedinečnej atmosféry predzápasových príprav. Súčasťou zážitku je návšteva pripravenej kabíny pred zápasom. Títo fanúšikovia budú zároveň pozvaní do priestorov VIP Silver*, kde si budú môcť zápas vychutnať spoločne s legendami a osobnosťami Slovana Bratislava, pre ktoré je tribúna VIP Silver* určená.

Magazín a predkupné právo

Permanentkárom garantujeme doručenie marcového i júnového vydania magazínu ŠK Slovan Bratislava a taktiež predkupné právo na svoje miesto na novú sezónu 2020/21.

Tieto aktivity a výhody sú určené majiteľom celosezónnych i jarných permanentiek.

 

Cenník permanentiek 

Kategória Sektory Cena Zľavnené (deti, dôchodcovia, ZŤP)
Premium A104 - A108 120 € 84 €
I. kategória A101 - A103, A109 - A110, A201 - A203 84 € 59 €
II. kategória B101 - B110, B201 - B209 72 € 50 €
III. kategória C202 - C206, D101 - D106, D205 - D208 60 € 42 €
Kotol (C-sektor) C101 - C104 48 € 34 €
VIP Gold V03 - V05 Gold 1200 € bez zľavy
VIP Silver V05 - V07 Silver 800 € bez zľavy
Deti do 6 rokov vstup zdarma bez nároku na miesto. 
Slovan TV
Aktuálne novinky
Čo si má fanúšik predstaviť pod individuálnymi tréningovými plánmi našich hráčov?
Dávid Holman v uplynulom týždni dovŕšil 27 rokov.

Neprehliadnite

Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.
Súčasťou najúspešnejšieho slovenského klubu sa stal účastník majstrovstiev sveta 2010 i majstrovstiev Európy 2016 a rodený Bratislavčan Vladimír Weiss ml. Vlado vitaj na Tehelnom poli 💙⚽️

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.