Úvod Správy Európska liga Pozývame deti na zápas s Wolverhamptonom

Pozývame deti na zápas s Wolverhamptonom

ŠK Slovan ponúka deťom možnosť navštíviť zápas s Wolverhamptonom, ktorý sa uskutoční 24.10. o 18:55 h na štadióne Tehelné pole.

Na prvom domácom zápase skupinovej fázy Európskej ligy vytvorilo takmer 6000 detí fantastickú atmosféru, čím pomohli nášmu mužstvu k veľkému víťazstvu 4:2 nad Besiktasom. Aj na druhý domáci duel skupinovej fázy využijeme reglement UEFA, ktorý pri zápase za zatvorenými dverami umožňuje účasť deťom vo veku do 14 rokov. Pozývame deti zo základných škôl a futbalových klubov z celého Slovenska. 

ŠK Slovan ponúka deťom jedinečnú možnosť pozrieť si veľký európsky zápas na novom štadióne. Vstupné pre deti a doprovod (1 dospelá osoba na každú začatú skupinu 10 detí) je voľné.

Organizačné pokyny a dôležité informácie pre základné školy a futbalové kluby

Rezervácie vstupeniek

Na email deti@skslovan.com nahlásite názov školy alebo klubu a počet vstupeniek pre deti a pre doprovod. Z tejto emailovej adresy vám bude zaslané potvrdenie rezervácie. Zároveň prosíme o zaslanie telefonického kontaktu na koordinátora školy, resp. klubu, ktorý bude zodpovedný za danú školu, resp. klub. Zároveň prosíme všetkých záujemcov o vstupenky, aby svoje rezervácie posielali výhradne na emailovú adresu deti@skslovan.com.

Nahlasovanie je možné najneskôr do stredy 23. októbra do 20:00.

Vzhľadom na očakávaný vysoký záujem odporúčame prihlasovať sa s časovým predstihom. 

Vstupenky

Vstupenky vám budú zaslané online, tzv. HOMETICKET, ktoré si vytlačíte a prinesiete na zápas. Mladých slovanistov prosíme, aby sa pri príchode k bránam riadili podľa schodišťa a vstupu (gate) vyznačeného na svojej vstupenke. Upozorňujeme, že na štadión sa dostanete jedine cez konkrétny gate, ktorý je vyznačený na vašej vstupenke.

Príchod na štadión

Štadión Tehelné pole sa otvára o 17:25 hod. Našich mladých fanúšikov prosíme, aby si príchod nenechali na poslednú chvíľu a prišli s dostatočným časovým predstihom. Upozorňujeme, že vstup na štadión je jednorazový. Nie je možné opustiť štadión a vrátiť sa späť, vstupenka v tej chvíli automaticky stráca platnosť.

Parkovanie

Pokiaľ využijete organizovanú autobusovú dopravu, môžete po dohode s klubom bezplatne zaparkovať na neďalekom štadióne Pasienky, ktorý je od Tehelného poľa vzdialený 10 minút chôdze. Tie skupiny, ktoré by využili individuálnu dopravu upozorňujeme, že na štadióne nie je možné parkovanie. Odporúčame parkovať v okolí Junáckej ulice, taktiež odporúčame využiť linky MHD. Najbližšie zastávky sú Nová doba (linky 2, 4, 53, 75 a 98), prípadne Bajkalská (39, 53, 61, 63, 74, 75, 78, 98, 204, 205). Bajkalská (39, 53, 61, 63, 74, 75, 78, 98, 204, 205).

Platba v bufetoch a fanshope

V bufetoch ako aj vo fanshope sa bude môcť platiť hotovosťou alebo platobnou kartou.

Dôležité upozornenie

ŠK Slovan Bratislava upozorňuje na dodržanie pomeru na každú začatú desiatku detí jeden dospelý ako doprovod. Toto bude pri vstupe na štadión striktne kontrolované, dospelé osoby nad avizovaný počet nebudú na štadión vpustené. Na štadión nie je možné vniesť akékoľvek nápoje v sklenených, či plastových fľaškách.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Profilový rozhovor s Filipom Lichým.
Jurij Medveděv zo zdravotných dôvodov vynechal záver jesennej časti.
Legendárny Anton Urban dnes oslavuje svoje 87. narodeniny.

Neprehliadnite

Rozhovor s generálnym riaditeľom klubu Ivanom Kmotríkom ml.
Tréner Darko Milanič v rozhovore po skončení jesennej časti.
ŠK Slovan zdolal Žilinu 3:2.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.