Úvod Správy Predaj vstupeniek pokračuje

Predaj vstupeniek pokračuje

Balíčky vstupeniek na všetky domáce zápasy Európskej ligy sú v predaji.

Fanúšikovia Slovana si môžu stále zakúpiť balíčky vstupeniek alebo samostatné vstupenky na domáce zápasy Slovana Európskej ligy. Prvýkrát v novodobej histórii Slovenska sa prebojoval náš Slovan do skupinovej fázy európskych súťaží a Ty musíš byť pritom! Zakúp si vstupenku a naživo si vychutnaj atmosféru Európskej ligy v Bratislave.

Hráči Slovana sa chcú  fanúšikom revanšovať za posledné nevydarené výkony v lige a práve vo štvrtok budú mať na to obrovskú príležitosť. Nenechaj si ujsť zápas ŠK Slovan Bratislava - Athletic Bilbao a príď vo štvrtok o 19:00 povzbudiť Slovan na Pasienky.

Fanklub Belasá Šlachta v spolupráci s klubom opäť pripravuje choreo, ktoré aj za pomoci vás dokáže našich hráčov pozitívne podporiť a navodiť tú pravú futbalovú atmosféru.

Veríme, že aj vďaka Vám zažijeme vo štvrtok krásny futbalový večer s pozitívnymi emóciami a našou radosťou.

Ceny balíčkov a vstupeniek:

Balíček:

I. kategória (sektor A):        130 €

II. kategória (sektor B):         75 €

III. kategória (sektor C, D):   48 €

Business kategória:              330 € (v cene je zahrnuté sedadlo v business sektore, catering pred a počas zápasu v business zóne)

Balíček obsahuje vstupenky na všetky tri domáce zápasy EL a zároveň vám zaručuje rovnaké miesto na štadióne počas všetkých troch domácich zápasov EL

ŠK Slovan Bratislava – Athletic Bilbao (15.9.2011, 19:00, štadión Pasienky)

ŠK Slovan Bratislava – Paríž St. Germain (20.10.2011, 21:05, štadión Pasienky)

ŠK Slovan Bratislava – FC Salzburg (14.12.2011, 19:00, štadión Pasienky)

Zakúpiť balíček sa určite oplatí, pretože pri zakúpení zvýhodnených balíčkov nielen ušetríte, ale zároveň máte garantovanú vstupenku na svoje miesto počas všetkých domácich zápasoch Slovana v skupinovej fáze Európskej ligy.

Samostatná  vstupenka na jeden zápas:

I. kategória (sektor A):          50 €

II. kategória (sektor B):         30 €

III. kategória (sektor C, D):   20 €

Business kategória:              120 € (v cene je zahrnuté sedadlo v business sektore, catering pred a počas zápasu v business zóne)
 

Informácie o balíčkoch a vstupenkách:

Balíčky vstupeniek a samostatné vstupenky si môžete zakúpiť v ktorejkoľvek pobočke spoločnosti Ticketportal alebo on-line prostredníctvom internetu. 

Pri kúpe balíčka alebo vstupenky vám bude v pobočke Tickeportalu vystavený voucher, ktorý bude potrebné si vymeniť za platnú vstupenku. V prípade kúpy prostredníctvom webovej stránky si voucher (hometicket) vytlačíte sami.  

Výmena voucherov bude prebiehať  v dňoch 13.09.2011 9:00 hod.- 18:00 hod., 14.09.2011 9:00 hod.- 18:00 hod. na centrále Ticketportal, Radlinského 6, 811 07 Bratislava. Dňa 15.09.2011 11:00 hod. - 20:00 hod. bude výmena voucherov prebiehať na pokladniach futbalového štadióna Pasienky, od strany od Polusu.

V utorok a v stredu (v časoch 11:00 – 18:00) si môžete zakúpiť balíčky alebo vstupenky priamo bez výmeny za vouchera, avšak iba na centrále Ticketportal, Radlinského 6, 811 07 Bratislava. 

Fanúšikov prosíme a vyzývame, aby si zakúpené vouchre vymenili v dostatočnom časovom predstihu a predišli tak zbytočnému návalu v deň zápasu pred štadiónom.

Zároveň sa ospravedlňujeme všetkým fanúšikom, ktorí sa v pondelok na centrále Tickeportal pokúšali zameniť svoje vouchre (sektor A) za vstupenky a z technických príčin im to nebolo umožnené. 

Tešíme sa na Vašu podporu.

SLOVAN DO TOHO!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.
Pozrite si zostrih z prípravného zápasu.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.