Úvod Správy Fortuna liga Aj pre takéto okamihy sa oplatí chodiť na Slovan

Aj pre takéto okamihy sa oplatí chodiť na Slovan

Dejan Dražič strelil v súboji so Žilinou exportný gól.

V priebehu jarnej časti sa rozohral do vynikajúcej formy, prakticky v každom zápase vymyslí niečo, čím ohúri fanúšikov na tribúnach. Dejan Dražič je príkladom hráča, ktorý si tréningovou drinou vybojoval miesto v základnej zostave, a trénerovi sa za dôveru patrične odmeňuje. Parádny kúsok mu vyšiel aj v zápase so Žilinou.

V závere prvého polčasu prepadlo autové vhadzovanie Arťoma Suchockého až na os ihriska. Dražič si loptu pustil do pohybu a pravačkou približne z 23 metrov vyslal prudkú strelu, ktorá zapadla pre brankára nechytateľne k žrdi. „Mal som v strede dostatok priestoru. Viem, že mám dobrú strelu, preto mi napadlo, že to skúsim z prvej. Lopta mi sadla doslova ideálne a bol z toho krásny gól. Určite jeden z najkrajších v mojej doterajšej kariére. Celkovo sme dali veľmi pekné góly a ponúkli priaznivcov veľa okamihov, pre ktoré sa im oplatí prísť na Slovan aj nabudúce,“ povedal šťastný strelec po zápase. „Gól venujem fanúšikom, rodine a svojej priateľke,“ doplnil Dražič.

Pre Dejana to bol piaty gól v sezóne, na konte má v rámci všetkých súťaží až jedenásť asistencií. Aktuálne obdobie si maximálne užíva. „Cítim sa naozaj výborne. Som vďačný Slovanu za to, že môžem pravidelne hrávať a ďalej sa futbalovo rozvíjať. Futbal mi chutí a myslím si, že je to na ihrisku vidno. Nesmiem však poľaviť, naopak, potrebujem sa stále zlepšovať.“

Srbský ofenzívny univerzál patrí k hráčom, ktorí nemajú problém dať najavo svoje emócie. Vidno na ňom, ako intenzívne prežíva domáce zápasy na Tehelnom poli, kde vládne výborná atmosféra. „Pre mňa je podpora z tribún naozaj dôležitá, ľudia mi dodávajú extra energiu. V sobotu boli fanúšikovia úžasní. Celkovo ma teší, že oslava storočnice vyšla na výbornú. Po dvoch prehrách sme sa ukážkovým spôsobom vrátili na víťaznú vlnu.“

Belasí majú na konte 76 bodov, takže ešte môžu prekonať 80-bodovú hranicu. Ešte ich čakajú dva zápasy – v sobotu sa predstavia v Michalovciach a ligu uzavrú v piatok 24. mája o 19:00 na Tehelnom poli proti Seredi. „Chceme ligu uzavrieť tak ako sa niesla väčšinu sezóny – čiže víťazne. Už teraz sa teším na majstrovské oslavy s našimi fanúšikmi na Tehelnom poli. Verím, že príde čo najviac fanúšikov a že bude opäť super atmosféra,“ uzavrel Dejan Dražič.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasá juniorka v príprave na jarnú časť.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.