Úvod Správy Tehelné pole PepsiCo sa stáva oficiálnym partnerom ŠK Slovan Bratislava

PepsiCo sa stáva oficiálnym partnerom ŠK Slovan Bratislava

Spoločnosť PepsiCo sa od 1. marca stáva oficiálnym partnerom futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava.

Značka, ktorá je okrem iného aj dlhoročným partnerom Ligy majstrov UEFA, tak nadväzuje na dlhoročné ciele spoločnosti podporovať futbal ako na medzinárodnej, tak aj na klubovej úrovni. Nové partnerstvo navyše súvisí s otvorením nového štadióna na Tehelnom poli.

Ide o obojstranne výhodné partnerstvo. Zatiaľ čo spoločnosť PepsiCo môže nadviazať na svoje globálne aktivity v podpore futbalu, historicky najslávnejší slovenský futbalový klub získava s novootvoreným štadiónom na Tehelnom poli aj partnera so zvučným menom. „Sme mimoriadne radi, že sa nám pri príležitosti otvárania najmodernejšieho štadióna v strednej Európe podarilo spojiť s jednou z najväčších a najatraktívnejších spoločností v oblasti nealkoholických nápojov. Nový štadión má kapacitu 22 500 miest a 27 bufetov a vďaka partnerstvu so spoločnosťou PepsiCo sa môžeme spoľahnúť, že futbaloví fanúšikovia dostanú prvotriedne občerstvenie,“ povedal na margo spolupráce obchodný riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Tomáš Ružička. Produkty spoločnosti PepsiCo budú pritom k dispozícii aj vo VIP zónach a Skyboxoch.

Zo strany PepsiCo ide o prvé partnerstvo so slovenským futbalovým klubom

Na globálnej úrovni je spoločnosť PepsiCo partnerom Ligy majstrov UEFA a u západných susedov aj partnerom Českej futbalovej reprezentácie a viacerých popredných klubov, na Slovensku však ide o prvú spoluprácu. „Teší nás, že spoločnosť PepsiCo stojí pri jednom z historicky najvýznamnejších momentov slovenského futbalu, ktorým je otvorenie nového štadióna pre Slovan Bratislava. ŠK Slovan Bratislava je pritom dlhodobo najúspešnejším slovenským klubom a Tehelné pole zasa legendárnym miestom, ktoré si pamätá aj také futbalové ikony ako Paolo Maldini, Andrea Pirlo či Steven Gerrard. Otázka športového – a obzvlášť futbalového – sponzoringu je navyše jednou z našich priorít, a tak veríme, že partnerstvo so ŠK Slovan Bratislava nie je na Slovensku posledné,“ doplnila k novému partnerstvu Marie Hartlová, marketingová manažérka PepsiCo.

Prvý zápas na novom Tehelnom poli sa uskutoční v nedeľu 3. marca 2019. Pôjde o duel 21. kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy, v ktorom domáci ŠK Slovan Bratislava privíta úradujúceho majstra FC Spartak Trnava.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Unikátny dokument si budú môcť všetci slovanisti pozrieť počas Veľkej noci.
Róbert Vittek dnes oslavuje svoje 38. narodeniny.
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.