Úvod Správy Tehelné pole Na Tehelnom poli sa bude čapovať pivo Staropramen

Na Tehelnom poli sa bude čapovať pivo Staropramen

Na štadióne sa nachádza 27 výdajných miest, kde sa bude čapovať pivo.

Pri príležitosti otvorenia štadióna na Tehelnom poli sa novým pivným partnerom ŠK Slovan Bratislava stáva Staropramen. Už na zápase so Spartakom Trnava si budete môcť vychutnať chutné a dobre vychladené pivo.

„Štadión špičkových parametrov si zaslúži pivo špičkových parametrov, akým je práve Staropramen. Slovanisti, ktorí sú z hokeja zvyknutí na toto pivo, si budú môcť vychutnať Staropramen aj na novom Tehelnom poli. Dôkladne sme zvažovali, akého pivného partnera si zvolíme pri prechode na nový štadión. Zástupcovia Staropramenu nás presvedčili svojimi dlhoročnými skúsenosťami z veľkých športových projektov a samozrejme, významnú rolu zohrala obľuba tohto piva medzi športovými fanúšikmi. Tešíme sa, že Staropramen bude pivným partnerom klubu na novom Tehelnom poli,“ vyhlásil marketingový riaditeľ ŠK Slovan Tomáš Straka.

Zástupcovia pivovaru spoločne so zástupcami cateringovej spoločnosti, ktorá zodpovedá za prevádzku stánkov na Tehelnom poli, posledné týždne pracovali na technologických a organizačných prípravách servisu pre návštevníkov štadiónu. Zmyslom týchto príprav je zabezpečenie kvalitného piva a rýchlej obsluhy fanúšikov. Výsledkom je 27 výdajných miest rozmiestnených rovnomerne vrámci štadióna, ktoré zabezpečia, že slovanisti si pri výbornom futbale budú môcť vychutnať chutné pivo Staropramen.

„S radosťou sme prijali správu, že v roku osláv storočnice vzniku klubu sa ŠK Slovan Bratislava rozhodol pre pivo Staropramen, ktoré tiež v tomto roku oslavuje 150. výročie svojho založenia. Pevne veríme, že dlhoročná vysoká kvalita piva Staropramen a úroveň poskytovaného servisu uspokoja každé smädné hrdlo slovanistu,“ vyhlásil generálny manažér Staropramen-Slovakia Štefan Finta.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Unikátny dokument si budú môcť všetci slovanisti pozrieť počas Veľkej noci.
Róbert Vittek dnes oslavuje svoje 38. narodeniny.
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.