Úvod Správy Vstupenky Fanklub Slovanista organizuje autobusový výjazd do Podbrezovej

Fanklub Slovanista organizuje autobusový výjazd do Podbrezovej

Dôležité informácie pre fanúšikov, ktorí prídu podporiť Slovan do Podbrezovej.

Belasí uzavrú októbrový program zaujímavým zápasom na pôde tímu, ktorý vyhral štyri z piatich tohtosezónnych domácich duelov. Zápas 13. kola Fortuna ligy medzi FK Železiarne Podbrezová a ŠK Slovan Bratislava sa začína v sobotu 27. októbra o 16:00.

Fanklub Slovanista organizuje autobusový výjazd do Podbrezovej. Cena dopravy je 12 eur, prihlásiť sa dá mailom na slovanista@slovanista.sk. Viac informácií nájdete na Facebooku fanklubu Slovanista.

Fanúšikovia belasých si budú môcť zakúpiť vstupenky na zápas v Podbrezovej od 15:30 pred sektorom hostí. Cena vstupenky bola organizátorom podujatia stanovená na 3 eurá. Zápas bol vyhlásený za rizikový, vstupenky sa teda budú predávať na meno a priezvisko. Fanúšikom pripomíname, aby si so sebou pre prípad kontroly zo strany organizátora vzali doklad totožnosti.

Slovan a Podbrezová odohrali v lige doteraz 12 vzájomných duelov, belasí až osemkrát zvíťazili. Dva zápasy sa skončili nerozhodne a v dvoch prípadoch sme odchádzali z ihriska s trpkosťou prehry. Súboje na Horehroní boli vždy zaujímavé a emotívne, stačí si spomenúť na naše víťazstvo 3:2 v dramatickom stretnutí z apríla 2017.

Stretáva sa prvý tím tabuľky so šiestym, pre oboch to bude dôležitý zápas – belasí chcú predĺžiť 14-zápasovú sériu bez prehry a udržať sa na prvom mieste, Podbrezová zase bojuje o hornú šestku. Slovan sa na sobotu naladil víťazstvom 3:1 nad Zlatými Moravcami, Podbrezová dlho siahala na body v Dunajskej Strede, kde po tuhom boji prehrala 2:3.

SLOVAN DO TOHO!

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Aj napriek náročnej situácii budeme bojovať zo všetkých síl.
Aktualizácia k vzniknutej situácii pred zápasom v Dunajskej Strede.

Neprehliadnite

Vladimír Weiss si pohárový duel v dobrom slova zmysle užil.
Na scéne bude pôsobiť e-športový tím ŠK Slovan.
Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.