Úvod Správy Milan Ivana: Hrajú na dva – tri dotyky

Milan Ivana: Hrajú na dva – tri dotyky

Milan Ivana: „Začína sa od 0:0. Myslím si, že nič nie je stratené. Verím, že môžeme uspieť.“

Hoci Cyprus mnohí fanúšikovia ešte stále považujú za futbalového trpaslíka, náš súper v 3. predkole Ligy majstrov a šampión tejto krajiny APOEL Nikózia potvrdzuje vzostup tohto športu na „Afroditinom ostrove“.

Nikto nemôže čakať, že APOEL bude tím na úrovni kazašského klubu FC Tobol Kostanaj, na ktorý Slovan narazil v 2. predkole. „Myslím si, že to bude ešte o level vyššia úroveň. Videli sme video a hrajú naozaj na dva – tri dotyky. Snažia sa čo najskôr sa dostať pred bránku súpera. Bude to veľmi ťažký dvojzápas,“ skonštatoval krídelník Milan Ivana.

Paulo Jorge, Aílton, Esteban Solari, Aldo Adorno, Gustavo Manduca, Hélio Pinto, Nuno Morais, Marcinho, William Boaventura. Nikózijčania majú v kádri mnohých Juhoameričanov a Portugalcov, čo sa podpisuje na ich hernom prejave. „Sú tým známi. Hrajú veľmi technický futbal, loptu si vedia hodiť do priestoru. Myslím si, že sú na tom veľmi dobre aj po rýchlostnej stránke. Čaká nás niečo nové,“ poznamenal rodák z Kálnice pri Trenčíne.

Odborná verejnosť považuje za favorita tohto dvojzápasu cyperského majstra, no naši chlapci sa rozhodne vopred nemienia vzdať. „Začína sa od 0:0. Myslím si, že nič nie je stratené. Verím, že môžeme uspieť,“ doplnil Ivana.

Očakáva sa, že v Nikózii bude prevládať skôr defenzívna taktika. „Hráme vonku, uvidíme čo zamýšľa tréner. Veľa bude záležať od nášho výkonu a od toho, ako budeme nebezpeční smerom dopredu,“ zakončil 27-ročný futbalista.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.