Úvod Správy Juniori Juniorku čaká prvý domáci zápas

Juniorku čaká prvý domáci zápas

Belasí sa v nedeľu dopoludnia stretnú v mestskom derby s Račou.

Naši juniori vstúpili do sezóny 2018/19 vysokým víťazstvom 4:1 na pôde Rusoviec. V druhom kole ich čaká tohtosezónna domáca premiéra proti súperovi, ktorý v uplynulej sezóne bojoval o horné priečky tabuľky.

Slovanisti v nedeľu o 10:30 na ihrisku Akadémie ŠK Slovan v Prievoze v mestskom derby vyzvú Raču. Náš súper mal taktiež úspešný štart do nového ročníka, keď v Moste pri Bratislave zvíťazil 2:0. Kapitánom Rače je nám dobre známy Peter Polgár, ktorý v rokoch 2002 – 2007 nosil dres Slovana Bratislava.

V predchádzajúcej sezóne platilo pravidlo „môj dom – môj hrad,“ keď sme v Rači najprv podľahli 1:4 a potom sme v marci 2018 doma zvíťazili vysoko 5:0.

Belasí by v domácej premiére radi nadviazali na víťazstvo z prvého kola. Štart do ročníka je tradične veľmi dôležitý. „Je to náš prvý domáci zápas v novej sezóne, patrične sa naň tešíme. Čaká nás určite náročnejší súper než v prvom kole, Rača určite bude patriť do hornej polovice tabuľky. Chceme vyhrať každý zápas a rovnaký cieľ máme aj zajtra. Od úvodu pôjdeme za tromi bodmi,“ povedal tréner tímu Ján Kozák ml.

Zápas ŠK Slovan Bratislava juniori – FK Rača sa začína v nedeľu 19. augusta o 10:30 na ihrisku Akadémie ŠK Slovan v Prievoze.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.
Ako prežil dovolenku náš stopér a aký bol včerajší prvý tréningový deň prípravy?

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.