Úvod Správy Fanúšikovia Netradičná tlačová konferencia belasých na strednej škole

Netradičná tlačová konferencia belasých na strednej škole

Projekt Mladý slovanista pokračoval ďalším stretnutím so študentmi na strednej škole.

Belasí sa počas reprezentačnej prestávky venujú návštevám na základných a stredných školách v hlavnom meste Slovenska. Vo štvrtok navštívili Obchodnú akadémiu na Dudovej ulici v Petržalke. Študentom sa venovala dvojica Martin Ševela a Filip Hološko a informácie o mládežníckej akadémii podal šéftréner mládeže Vladimír Gála.

Program stretnutia sme poňali ako netradičnú tlačovú konferenciu, pri ktorých boli Martin Ševela a Filip Hološko v pozícii respondentov. Študenti dostali široký priestor na otázky a niektoré z nich boli naozaj „na telo.“ Martin Ševela odpovedal študentom na to, aké je to pracovať s hráčmi viacerých národností alebo na to, či bude Slovan raz hrať v Lige majstrov. Filip Hološko zase dostal za úlohu porovnať kvalitu slovenskej a tureckej ligy a rozprával o komunikácii medzi hráčmi v tíme.

„Základom pre úspech športovca je tvrdá disciplína,“ povedal Martin Ševela zúčastneným, medzi ktorými boli aj viacerí mladí hráči z Akadémie ŠK Slovan Bratislava. Vyvrcholením bohatej diskusie bola autogramiáda Martina Ševelu a Filipa Hološka. Veľký záujem bol aj o spoločné fotky s naším trénerom a hráčom pred fotostenou s vizualizáciou nového štadióna na Tehelnom poli.

Študenti si zasúťažili o podpísané dresy Filipa Hološka a Martina Ševelu. O dres trénera súperili v žonglovaní s loptou dve dievčatá, o dres nášho krídelníka dvaja chlapci. Čo myslíte, kto bol v žonglovaní úspešnejší? Možno by vás prekvapilo, že práve dievčatá...

Ďakujeme študentom za aktívnu účasť a tešíme sa na ďalšie stretnutia s mladými ľuďmi na bratislavských školách :)

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasá juniorka v príprave na jarnú časť.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.