Úvod Správy Vstupenky V sobotu opäť autobusom do Myjavy!

V sobotu opäť autobusom do Myjavy!

ŠK Slovan Bratislava organizuje autobusový zájazd do Myjavy na zápas s Nitrou.

Fanúšikovia belasých v sobotu vycestovali podporiť svoje mužstvo do Myjavy, kde sa spoločne s hráčmi radovali z víťazstva 6:0 nad Žilinou. Slovan sa v Myjave predstaví aj počas najbližšieho víkendu, keď tam odohrá ligový duel s Nitrou.

Sobotňajším zápasom vyvrcholí základná časť Fortuna ligy. Belasí bojujú o čo najvýhodnejšiu pozíciu pred nadstavbou, pričom v prípade víťazstva nad Nitrou skončia na druhom alebo treťom mieste. Slovan bude teraz oficiálne v pozícii hosťujúceho tímu, no nič nebráni tomu, aby fanúšikovia opäť vytvorili hráčom domáce prostredie!

ŠK Slovan Bratislava zorganizoval pre fanúšikov autobusový zájazd na sobotňajšie stretnutie do Myjavy. Odchod autobusov bude v sobotu 3. marca o 11.00 h spred reštaurácie pri krytej tribúne štadióna Pasienky. Stretávka fanúšikov bude znovu už od 10.00 h v priestoroch reštaurácie, kde bude pripravené občerstvenie.

Cena autobusového zájazdu do Myjavy (v cene je už zahrnutá vstupenka): 10 eur (permanentkári a členovia klubu) a 12 eur (ostatní fanúšikovia).

Fanúšikovia sa môžu na autobusový zájazd už teraz záväzne prihlasovať mailom na fanusik@skslovan.com. V objednávke prosím uveďte meno a priezvisko, počet osôb, ktoré do autobusu nahlasujete a taktiež svoj telefonický kontakt. Nahlasujte sa prosím najneskôr do štvrtka 23:00.

SLOVAN DO TOHO!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.