Úvod Správy Vstupenky Na sobotňajší zápas je zabezpečená bezplatná doprava

Na sobotňajší zápas je zabezpečená bezplatná doprava

Dôležité informácie týkajúceho sa sobotňajšieho ligového zápasu ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina.

Ako sme už počas týždňa informovali, tak zápas 21. kola Fortuna ligy medzi Slovanom Bratislava a Žilinou sa odohrá na štadióne v Myjave. Čas výkopu zostáva nezmenený, t.j. v sobotu 24. februára o 14.00 h.

Doprava

Pre fanúšikov je zabezpečená bezplatná doprava do Myjavy. Odchod autobusov bude v sobotu o 11.00 h spred reštaurácie pri krytej tribúne štadióna Pasienky. Už od 10.00 h bude pre fanúšikov v reštaurácii pripravené bezplatné občerstvenie.

Bezplatná doprava je zabezpečená pre držiteľov permanentiek a aj pre tých fanúšikov, ktorí si zakúpia lístok až na mieste. Nahlasovanie na autobusový zájazd bolo vo štvrtok po polnoci uzavreté.

Permanentkári

Pre našich permanentkárov bude vyhradená celá hlavná tribúna myjavského štadióna (sektor A). Na túto tribúnu sa ani nebudú predávať vstupenky, čiže držitelia permanentiek majú istotu, že dostanú tie najlepšie miesta na štadióne.

Vstup na štadión je nutný cez turniket. Preto permanentkárov prosíme, aby si na zápas vzali svoje permanentné vstupenky, za ktoré dostanú tzv. nulové lístky. Tí permanentkári, ktorí pocestujú autobusom, dostanú svoje lístky už v autobuse. Autobus ich dovezie k vchodu A, kde sa preukážu nulovým lístkom a budú si môcť nájsť miesto na hlavnej tribúne.

Pre permanentkárov, ktorí si zvolia individuálnu dopravu, budú pri vchode A pripravené nulové lístky, ktoré im vydajú hostesky pri vstupe. Vezmite si prosím svoju permanentku, zamierte k vchodu A (pri hlavnej tribúne), kde vám oproti permanentke vydajú nulový lístok. Následne sa dostanete na hlavnú tribúnu.

Zápasové vstupenky

Fanúšikovia, ktorí nemajú permanentku a chcú si zakúpiť vstupenku na zápas, tak môžu učiniť priamo v Myjave. Vstupenky sa budú predávať v pokladnici, ktorá sa nachádza pri vstupe na tribúny B a C z južnej strany štadióna. Jednotná cena vstupného je 4 eurá. Fanúšikovia si pri kúpe vstupeniek môžu vybrať z miest v sektoroch B a C.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti, spôsobené presunom dejiska zápasu. Veríme, že nás v súboji s tradičným rivalom prídete podporiť aj do Myjavy. Slovan do toho!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.