Úvod Správy Prehra s Wiener Neustadt

Prehra s Wiener Neustadt

Karel Jarolím: "S výsledkom pochopiteľne spokojný nie som, ale nemôžem povedať, že by sme hrou sklamali."

Slovan Bratislava prehral v druhom stretnutí v rámci letnej prípravy na sústredení vo Windischgarstene s tímom najvyššej rakúskej súťaže SC Wiener Neustadt 0:2. Zverenci trénera Karla Jarolíma sa najbližšie predstavia v utorok 28. júna na Pasienkoch proti poľskému tímu a účastníkovi tohtoročných bojov v Európskej lige WKS Slask Vroclav.

"S výsledkom pochopiteľne spokojný nie som, ale nemôžem povedať, že by sme hrou sklamali," konštatoval na úvod svojho hodnotenia Karel Jarolím a vzápätí svoju úvahu ďalej rozviedol: "Hráčom sa síce snažím viesť k tomu, aby bojovali o víťazstvo aj v priateľských zápasoch, no predsa len neúspech v príprave bolí menej ako v súťaži. Predviedli sme slušný výkon, vytvorili sme si veľa šancí. To je pozitívny poznatok. Futbal je však o góloch, a tie sme dnes nedali. Predovšetkým za stavu 0:0 sme mali mnoho príležitostí na skórovanie. Oba góly sme inkasovali po zbytočných chybách. Pred druhým sme mohli my vyrovnať, ale pokazenou prihrávkou sme súperovi ponúkli príležitosť na brejk, ktorú využil. Na chlapcoch sa určite prejavila aj únava. Do zápasu išli z plnej záťaže. V utorok sme trénovali dvakrát a v stredu dopoludnia tiež. V Rakúsku sa snažíme predovšetkým nabrať kondíciu, z ktorej by mali hráči ťažiť počas sezóny."

ŠK Slovan Bratislava – SC Wiener Neustadt 0:2 (0:0)
300 divákov

Zostava ŠK Slovan: Putnocký (46. Bartalský) – Kolčák, Jánošík, Dosoudil (46. Dobrotka), Hrdlička – Ivana (65. M. Kuzma), Guédé, Grendel (76. Augustín), Žofčák – Halenár (65. Szarka), Šebo (65. Kordič)

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Informácie o predaji vstupeniek na derby Slovan - Trnava 11. júla o 18:00.
Stiahnite si bulletin na dnešný zápas.

Neprehliadnite

Informácie o predaji vstupeniek na derby Slovan - Trnava 11. júla o 18:00.
Informácie o predaji vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u.
Prémiové priestory určené najmä pre spoločnosti, firmy a korporátnych klientov s najvyššími nárokmi.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.