Úvod Správy Fanúšikovia Všetko najlepšie, pán Jankech!

Všetko najlepšie, pán Jankech!

Tréner Jozef Jankech dnes oslavuje svoje osemdesiate narodeniny.

ŠK Slovan Bratislava praje Jozefovi Jankechovi všetko najlepšie k dnešným osemdesiatym narodeninám. Pán tréner, želáme vám najmä veľa zdravia, spokojnosti a ešte veľa krásnych životných chvíľ!

Jozef Jankech patrí k výrazným trénerským osobnostiam slovenského futbalu. Slovan Bratislava viedol z pozície hlavného trénera trikrát. Najprv to bolo v rokoch 1988-1990. V sezóne 1988/89 s belasými vyhral Slovenský pohár a prebojoval sa do finále Československého pohára, v ktorom už jeho zverenci nestačili na pražskú Spartu.

Druhýkrát sa trénerského žezla ujal v priebehu sezóny 2005/06, keď Slovan hral v druhej lige. Jankech doviedol belasých k návratu do najvyššej súťaže a v ročníku 2006/07 sa s nimi umiestnil na treťom mieste.

Jozef Jankech sa trénerom Slovana tretíkrát stal v lete 2010. V treťom predkole Európskej ligy dokázal v dvoch fantastických zápasoch vyradiť Crvenu Zvezdu Belehrad. V play-off belasí vypadli po nešťastnom zápase v Stuttgarte, kde neudržali náskok 2:0.

Tréner Jozef Jankech v Slovane zanechal nezmazateľnú stopu a vážime si všetko, čo pre nás odviedol. Ešte raz mu želáme všetko dobré a najmä pevné zdravie!

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v stredu o 13:00 predstavia v Dunajskej Strede.
Prehľad výsledkov mládeže.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.