Filip Hološko navštívil tréning mladých brankárov Slovana

Filip Hološko daruje na konci sezóny svoj dres mladému Cicovi.

Mládežnícki brankári ŠK Slovan zažili na svojom tréningu nečakané prekvapenie. Osobne ich prišiel navštíviť hráč A-mužstva Filip Hološko, ktorý preveril ich brankárske schopnosti streľbou na bránku. Hlavným cieľom návštevy Filipa však bolo osobné stretnutie s mladým brankárom kategórie U12 a veľkým fanúšikom nášho klubu Matej Čičmancom „Cicom“.
A prečo práve osobné stretnutie s Cicom? Pozrite si video.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pohľad na sezónu rečou individuálnych štatistík.
Hlasovať môžete do nedele polnoci.
Pohľad na uplynulú sezónu rečou tímových štatistík.

Neprehliadnite

Od 12. júna 2025 začína voľný predaj permanentiek na novú sezónu ŠK Slovan Bratislava 2025/26. Voľný predaj je určený pre všetkých nových záujemcov.
Slovan s ofenzívnym futbalistom podpísal trojročný kontrakt.
Po minuloročnej veľmi obľúbenej premiére podujatia Noc na Tehelku prinášame zostrih z druhého ročníka tohto podujatia, ktorý je určený pre deti vo veku od 4 rokov do 17 rokov. Deti so svojimi rodičmi mali nezabudnuteľný zážitok v podobe prenocovania na ploche ihriska štadióna Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.