Úvod Správy Reprezentácia Greif, Božikov a Savičevič nominovaní do reprezentácií

Greif, Božikov a Savičevič nominovaní do reprezentácií

Traja hráči ŠK Slovan Bratislava budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Po nedeľňajšom zápase s Podbrezovou je na programe prvá reprezentačná prestávka v ročníku 2017/18. Počas septembrového asociačného termínu si za reprezentačné výbery zahrajú traja hráči z prvého mužstva ŠK Slovan Bratislava – Dominik Greif, Vasil Božikov a Vukan Savičevič.

V novovytvorenej reprezentácii Slovenska do 21 rokov, ktorá sa bude snažiť nadviazať na výborné výsledky svojich predchodcov, má svoje miesto aj talentovaný brankár Dominik Greif. Súčasná  brankárska jednotka belasých sa nachádza v 24-člennej nominácii Pavla Hapala na kvalifikačné zápasy v Estónsku (1. septembra) a so Severným Írskom (5. septembra). Greif sa v úvodných dueloch kvalifikácie o postup na ME U21 2019 v Taliansku pobije o post brankárskej jednotky s Adamom Jakubechom a Marekom Rodákom.

Stabilnou súčasťou bulharskej reprezentácie je Vasil Božikov, ktorý sa zatiaľ v Slovane ukazuje ako výborná posila. Bezprostredne po svojom júlovom príchode odohral zápasy s Dunajskou Stredou i v Trnave a ukázal, že pre Slovan môže byť prínosom. Božikov odohral posledné štyri duely Bulharska v kvalifikácii na majstrovstvá sveta a dôveru dostal aj teraz. Nachádza sa v nominácii Bulharov na kvalifikačné zápasy so Švédskom (31. augusta) a Holandskom (3. septembra). Božikov je v reprezentácii na poste ľavého stopéra voľbou číslo jeden. Bulhari sú v nabitej skupine v konkurencii Holanďanov či Francúzov zatiaľ na štvrtom mieste.

Vukan Savičevič už v minulosti reprezentoval Čiernu Horu v juniorských kategóriách a debut si už odbil aj v A-mužstve. Vukan si vyslúžil nomináciu aj na septembrové kvalifikačné zápasy proti Kazachstanu (1. septembra) a Rumunsku (4. septembra). Čierna Hora má kvalifikáciu rozbehnutú dobre,  v E-skupine je zatiaľ druhá.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Predaj vstupeniek bude prebiehať na pokladnici na Tehelnom poli.
Tehelné pole ocenili aj odborníci.
Kenan Bajrič sa po nepríjemnom okamihu zo zápasu vo Wolverhamptone cíti čoraz lepšie.

Neprehliadnite

Klubový partner spoločnosť Futbaltour.sk organizuje letecký zájazd na mimoriadne prestížny zápas v Turecku.
Predaj vstupeniek bude prebiehať na pokladnici na Tehelnom poli.
Tehelné pole ocenili aj odborníci.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.