Úvod Správy Grendel: Druhé polčasy máme lepšie

Grendel: Druhé polčasy máme lepšie

Erik Grendel: „Myslím si, že sme vynikajúco pripravení po fyzickej stránke a to nám prináša ovocie.“

Aj keď prvý polčas utorkovej dohrávky 30. kola s Trnavou (3:0) sa skončil bez gólov, po troch presných zásahoch Filipa Šeba po zmene strán sme zvíťazili rozdielom triedy a pred druhou Senicou si vybudovali dve kolá pred koncom štvorbodový náskok.

„Pokiaľ vládali s nami behať, ťažko sa nám dostávalo do šancí. Cez prestávku sme si v kabíne povedali, že musíme hrať trpezlivo, trochu zlepšiť pohyb, dať si skôr loptu od nohy a šance prídu. Tak sa napokon aj stalo. Strelili sme tri krásne góly a zápas sme si užívali až do konca,“ uviedol stredopoliar Erik Grendel.

Na margo slabšieho výkonu v úvodnom dejstve handlovský rodák doložil: „Počas celej jari mávame prvé polčasy slabšie. V mnohých zápasoch sme do prestávky neskórovali a až po zmene strán sme súperov prevalcovali. Myslím si, že sme vynikajúco pripravení po fyzickej stránke a to nám prináša ovocie.“

O triumfe rozhodol troma presnými zásahmi kanonier Šebo, ktorý s osemnástimi gólmi kraľuje bok po boku so senickým Ondřejom Smetanom tabuľke strelcov. „Tešíme sa z Filipovej streleckej potencie. Všetci budeme radi, pokiaľ sa stane kráľom strelcov,“ uviedol bývalý kapitán reprezentačnej dvadsaťjednotky.

Pokiaľ Slovan v sobotu zdolá Dubnicu, na Pasienkoch vypuknú majstrovské oslavy. „Momentálne si užívame toto víťazstvo. Musíme dobre zregenerovať a poctivo sa pripraviť na ďalší zápas, pretože Dubnica hrá o holý ligový život a nič nám nedá zadarmo,“ zakončil Erik Grendel.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Unikátny dokument si budú môcť všetci slovanisti pozrieť počas Veľkej noci.
Róbert Vittek dnes oslavuje svoje 38. narodeniny.
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.