Úvod Správy Ak budeme hrať svoju hru, nemáme sa čoho obávať

Ak budeme hrať svoju hru, nemáme sa čoho obávať

Marko Milinkovič: „Ak budeme aj naďalej pokračovať v nastúpenom trende, pôjdeme naplno, nemáme sa čoho obávať.“

Počas stredajšieho programu Corgoň ligy mal náš tím voľno, a tak hráči mohli sledovať prehru hlavného konkurenta v boji o titul FK Senica na pôde Dukly Banská Bystrica (2:3).

„Pozeral som sa skôr na zápas Košice - Dubnica, ale trochu som videl aj z duelu v Senici,“ skonštatoval krídelník Marko Milinkovič a ďalej dodal: „Je to pre nás veľká výhoda, no my sa od začiatku jarnej časti pozeráme iba na seba. Robili sme tak aj vtedy, keď sme nám chýbalo dvanásť bodov. Uvedomovali sme si, že musíme vyhrať každý zápas. Iní súperi nás nezaujímali. Teraz máme jednobodový náskok a zápas k dobru. Je to veľmi dobré. Najskôr musíme vyhrať v Prešove, potom doma zdolať Trnavu. Keď zdoláme tieto dve mužstvá, bude rozhodnuté.“

V sobotu nás čaká duel na pôde Prešova. V prípade víťazstva sa „belasí“ udržia na čele tabuľky. „V stredu som stihol zhliadnuť aj kúsok z ich stretnutia so Žilinou. Tatran dobre bránil, jeho hráči veľa nabehali. Takto budú hrať aj v sobotu proti nášmu mužstvu. Žilina rozhodla zápas až v úplnom závere. Chceme vyhrať,“ rezolútne zavelil bývalý srbský reprezentant do 21 rokov.

Prešov vedie bývalý trénera Slovana Bratislava Ladislav Pecko. „Budú špeciálne motivovaní, ale my musíme myslieť len na seba, vyhrať, následne zvládnuť dohrávku s Trnavou. Potom môžeme byť pokojní a s chladnou hlavou dohrať záver súťaže,“ uviedla zimná posila Slovana z Košíc.

Nech však nastúpi Prešov akokoľvek nabudený, kvalita je na strane Slovana. „Sme vo výbornej forme, na jar sme stratili len dva body s Dubnicou. Ak budeme aj naďalej pokračovať v nastúpenom trende, pôjdeme naplno, nemáme sa čoho obávať,“ zakončil Marko Milinkovič.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.