Úvod Správy Z Crvenej zvezdy prichádza stredopoliar Savičevič

Z Crvenej zvezdy prichádza stredopoliar Savičevič

ŠK Slovan Bratislava podpísal štvorročnú zmluvu s mladým reprezentantom Čiernej Hory Vukanom Savičevičom.

ŠK Slovan je blízko k angažovaniu ďalšej atraktívnej posily. Do Bratislavy pricestoval 21-ročný stredopoliar Vukan Savičevič, ktorý celú svoju doterajšiu kariéru strávil v Crvenej zvezde Belehrad. „V stredu sme absolvovali úspešné rokovania s hráčom i jeho materským klubom a s oboma stranami sme podpísali zmluvy. S Vukanom sme sa dohodli na štvorročnom kontrakte. K uzavretiu prestupu tak chýba už len jeho registrácia prostredníctvom elektronického systému TMS a získanie medzinárodného transferového certifikátu hráča zo Srbského futbalového zväzu,“ informoval viceprezident Slovana Ivan Kmotrík ml.

Vukan Savičevič je rodákom z Belehradu. Okrem srbského má aj občianstvo Čiernej Hory a obe krajiny reprezentoval na mládežníckej úrovni. Momentálne patrí do širšieho kádra seniorskej reprezentácie Čiernej Hory. „Ako sme avizovali po príchode Maura Gonzaleza, plánovali sme získať ešte jedného hráča, ktorým je práve Vukan. Je to talentovaný stredový záložník, mali sme ho vytypovaného dlhší čas. Chceli sme ho priviesť do Slovana už v zime, ale nedohodli sme sa s Crvenou zvezdou na výške odstupného. Teraz sa nám to podarilo. Nedávno sme Vukana videli v oboch zápasoch 1. predkola Európskej ligy proti Kairatu Almaty, náš skaut ho sledoval aj v stretnutí srbskej ligy. Nerobíme teda žiaden krok do neznáma a veríme, že Savičevič bude pre náš tím platnou posilou,“ doplnil viceprezident belasých.

Podľa slov Ivana Kmotríka ml. už Slovan v letnom prestupovom termíne neangažuje žiadneho ďalšieho futbalistu: „Náš káder je nateraz zo strany príchodov uzavretý. Naďalej však intenzívne pracujeme na odchodoch niektorých hráčov, či už na prestup alebo hosťovanie.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.