Súťaž o obraz Tehelného poľa má až dvoch víťazov

Do súťaže sa prihlásilo viac ako 350 fanúšikov, ale ani jeden netipoval presne.

ŠK Slovan Bratislava v spolupráci s partnerom klubu spoločnosťou Fotolab pripravil pred zápasom Ligy majstrov súťaž o obraz starého Tehelného poľa o rozmeroch 70x90 cm v hodnote 90 eur.

Úlohou súťažiacich bolo odhadnúť, aký počet sedadiel bude v prvej rade po obvode nášho nového štadióna na Tehelnom poli. Správna odpoveď je 606 miest na sedenie. Zo všetkých tipov sa ani jednému fanúšikovi nepodarilo uhádnuť presné číslo, a preto sme vybrali najbližší tip k číslu 606. Paradoxne nastala situácia, že až dvojica tipujúcich sa minula presne o 6 miest. Preto sa klub ŠK Slovan Bratislava rozhodol odmeniť oboch víťazov, ktorí získajú totožné obrazy.

Výhercami súťaže sa stávajú: Adam Brodziansky s tipom 600 miest na sedenie a  Štefan Durajka s tipom 612 miest.

Šťastným výhercom gratulujeme. Jediná možnosť prevzatia výhry je v stredu pred zápasom Ligy majstrov vo fanshope ŠK Slovan, kde sa treba preukázať dokladom totožnosti. V prípade neprevzatia, bude cena použitá do ďalšej súťaže.

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozrite si, ako vyzeral už tretí ročník obľúbeného podujatia Noc na Tehelku. Tehelné pole sa opäť zmenilo na miesto plné zážitkov, emócií a jedinečnej atmosféry. Deti a rodičia si užili noc priamo na štadióne, spoznali jeho zákulisie a zažili Slovan z úplne inej perspektívy. Ďakujeme všetkým, ktorí boli pri tom. 💙 SPOLU SME SLOVAN

Neprehliadnite

Pozrite si, ako vyzeral už tretí ročník obľúbeného podujatia Noc na Tehelku. Tehelné pole sa opäť zmenilo na miesto plné zážitkov, emócií a jedinečnej atmosféry. Deti a rodičia si užili noc priamo na štadióne, spoznali jeho zákulisie a zažili Slovan z úplne inej perspektívy. Ďakujeme všetkým, ktorí boli pri tom. 💙 SPOLU SME SLOVAN
Kto bude novým trénerom ŠK Slovan Bratislava? Po zisku historického ôsmeho majstrovského titulu v rade prinášame exkluzívny rozhovor s generálnym riaditeľom Ivanom Kmotríkom ml. O budúcnosti ŠK Slovan Bratislava, ďalších ambíciách, plánoch do novej sezóny a o tom, kto bude novým trénerom belasých.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.