Futbal, aký terén dovolil

Názory trénerov po stretnutí medzi ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok (0:0).

Názory trénerov po corgoňligovom stretnutí medzi ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok (0:0):

Vladimír Weiss, tréner Slovana: "Chceli sme v Ružomberku vyhrať. V kútiku duše som totiž veril, že Trnava sa potkne, žiaľ, nedali sme gól. Na katastrofálnom teréne sa hral taký futbal, ako sa hral. O nasadení z jednej či druhej strany nebolo pochýb, ale naša kvalita na takom teréne sa neprejavila. Šance sme mali my i domáci, a tak deľba bodov z tohto pohľadu je spravodlivá. Bolo to už niekoľko krát, že sme mohli sa dotiahnuť na špicu. Bohužiaľ."

Aleš Křeček, tréner Ružomberka: "Podobne, ako súper sme do zápasu išli s tým, že chceme vyhrať. Súhlasím s kolegom, že na takomto ihrisku sa nedá hrať dáky kombinačný futbal. Napriek tomu si myslím, že diváci videli zápas s veľkým nasadením, keď oba tímy sa snažili hrať dopredu, na víťazstvo. Súper mal jednu obrovskú šancu, pri ktorej nás podržal Hrdlička. No trúfam si povedať, že celkove sme mali o jednu, dve šance viac ako Slovan."

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Premiéra za A-tím Slovana pre čerstvo 20-ročného stopéra a odchovanca klubu.
Aleksandar si dnes odchytal prvý zápas za Slovan.
Hodnotenie hlavného trénera Yayu Tourého po prípravnom zápase GAK 1902 – ŠK Slovan Bratislava (0:1).

Neprehliadnite

V najnovšom diele podcastu Na Tehelnom poli sme si pozvali nášho trénera Yayu Tourého.
Pozrite si prvý rozhovor s novým trénerom ŠK Slovan Bratislava Yaya Touré. Prezradil, akým futbalom sa chce so Slovanom prezentovať, aj to, aké rozostavenie má najradšej.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.