Úvod Správy Niké liga Oslávte narodeniny svojho milovaného klubu na zápase so Žilinou

Oslávte narodeniny svojho milovaného klubu na zápase so Žilinou

Pripravujeme pre vás veľkú fanzónu s hudobným vystúpením.

Narodeniny, to je vždy dôvod na oslavu. A zvlášť vtedy, ak oslavuje váš obľúbený klub. ŠK Slovan Bratislava dovŕši v piatok 3. mája 2024 svoje 105. výročie založenia. O deň na to sa na Tehelnom poli uskutoční narodeninová oslava vo veľkom štýle.

Belasí totiž v sobotu 4. mája 18:00 vyzvú na Tehelnom poli Žilinu. Tento zápas i celý deň sa bude niesť v duchu narodeninovej oslavy najúspešnejšieho slovenského klubu, ktorý v tejto sezóne získal jubilejný tridsiaty titul v histórii.

Ako pri každej správnej oslave, ani pri tejto nebude chýbať zábava, pestrý program i narodeninová torta...

Veľká fanzóna na námestí

Už tri hodiny pred výkopom bude otvorená veľká fanzóna na námestí štadióna Tehelné pole. Vo fanzóne pre vás pripravujeme množstvo aktivít pre deti i dospelých. Môžeme spomenúť obľúbené aktivity pre deti ako FUTBOX, radarová streľba do bránky, lapač svetiel, nafukovací terč či ´hlavičkuj ako Kuco´, kde si môžete vyskúšať svoj výskok. Pre najmenších pripravujeme detský kútik Slovan.

Súčasťou fanzóny budú maľovanie na tvár i rôzne súťaže. Pripravená bude aj aktivita s naším generálnym partnerom Niké. Tešiť sa môžete aj na autogramiádu klubových legiend. 

Na oslave samozrejme nesmie chýbať občerstvenie. Vo fanzóne sa budete môcť občerstviť čapovaným pivom i nealkom, a ponuku občerstvenia obohatia foodtrucky s jedlom. 

Programom vás bude sprevádzať moderátor Lukáš Turiak, známy zo zápasov HC SLOVAN Bratislava. Svoje vystúpenie predvedú aj šarmantné cheerleaderky zo Slovakia Cheerleaders, ktoré tiež poznáte z hokejových zápasov Slovana.

Nebude chýbať ani hudobné vystúpenie, a to v podaní rockovej kapely Cover Phonics, ktorá zahrá cover verzie slovenských i svetových hitov. A samozrejme, narodeninová torta. Aj tá bude pripravená vo fanzóne a pochutiť si na nej budú môcť všetci prítomní slovanisti a slovanistky.

Zaujímavý zápas so Žilinou

Hlavným bodom dňa stále zostáva samotný zápas, v ktorom belasí od 18:00 vyzvú Žilinu. Bude to súboj najúspešnejšieho slovenského klubu s druhým najúspešnejším klubom novodobej histórie slovenského futbalu. V našom mužstve sa určite budú chcieť ukázať hráči, ktorí bojujú o svoje miesta do novej sezóny, Žilina pôjde tiež naplno, pretože hrá o európske poháre. Naše zápasy so Žilinčanmi patria k tým najzaujímavejším, aké Niké liga ponúka, a určite sa aj teraz bude na čo pozerať.

Vstupenky na zápas so Žilinou si už môžete zakúpiť online na https://ticketmedia.sk/performance/1487/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-MSK-ZILINA

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan získal druhú letnú posilu.
Naša prípravka zdolala aj Bayern Mníchov.
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.