Úvod Správy Niké liga Rekordér Paušo so siedmym titulom: Je to úžasné

Rekordér Paušo so siedmym titulom: Je to úžasné

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.

Ešte žiaden hráč v histórii našej ligy nezískal toľko titulov, a tobôž nie v jednom klube. Lukáš Pauschek dosiahol svoj siedmy majstrovský titul v kariére, čím v tejto štatistike o jednu trofej ´predbehol´ Ibrahima Rabia. Navyše, Paušo ich všetky dosiahol so svojím klubom, v ktorom odmalička vyrastal.

„Je to úžasné, veľmi sa teším a som úprimne rád. Bezprostredne po zápase mi to ešte možno až tak nedochádza, no emócie prídu. Zatiaľ nikto iný nemá sedem titulov, veľmi si vážim, že som ich všetky dosiahol práve so Slovanom,“ vyznal sa Lukáš Pauschek.

Paušo sa v belasom radoval z titulov v sezónach 2010/11, 2012/13, 2019/20, 2020/21, 2021/22, 2022/23 a 2023/24. Doteraz si so šiestimi titulmi delil prvú priečku s Ibrahimom Rabiom, ktorý mal štyri trofeje so Slovanom a dva s Trenčínom.

„Myslím si, že každý rok býva náročnejší. V tomto sme sa však poučili z predošlej sezóny, keď sme doháňali manko. Nenechali sme nič na náhodu, šli sme úspešne v lige i Európe. Chcel by som dať klobúk dole pred chalanmi, ktorí odohrali kvantum zápasov ako Kuco či Kenan. Mali toho veľa v klube a niektorí aj v reprezentáciách, no neustále šli naplno. Úspešne sme prepínali medzi ligou a Európou, preto sa už teraz môžeme radovať aj s našimi fanúšikmi,“ pokračoval Paušo.

Rodený Bratislavčan je jednoducho neodmysliteľnou súčasťou našich úspešných tímov. Vo svojej vitríne pridá siedmu majstrovskú medailu, no stále je motivovaný a plný chute do futbale. „Každý chce vyhrávať a získavať tituly, preto predsa hráme futbal. Tento titul pre mňa veľa znamená, vnímam to ako veľký tímový i osobný úspech,“ uzavrel 31-ročný Bratislavčan.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan získal druhú letnú posilu.
Naša prípravka zdolala aj Bayern Mníchov.
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.