Úvod Správy Niké liga Radosť s fanúšikmi bola úžasná

Radosť s fanúšikmi bola úžasná

Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Dočkal sa. Cesar Blackman pôsobí na Slovensku viac než šesť rokov, včera sa však tešil z prvého majstrovského titulu v kariére. Dosiahol ho hneď v prvej sezóne v drese najúspešnejšieho slovenského klubu.

Pred rokom stál na opačnej strane barikády ešte v drese svojho predošlého klubu, teraz sa už v belasom radoval z majstrovskej definitívy. Pre Cesara je to vôbec premiérový titul v profesionálnej kariére.

„Je to jeden z najväčších dní mojej doterajšej kariéry,“ vyznal sa panamský reprezentant, ktorý vlani v lete prichádzal po skončení pôsobenia v DAC do Slovana. „Aj s odstupom času viem, že som sa rozhodol správne. Dlho som o tom vtedy rozmýšľal, nevedel som, aké bude prijatie, keďže som pôsobil v drese rivala. Od prvého dňa však bolo všetko super. Cítim, že bolo správne prísť do Slovana.“

Ako teda chutil vôbec prvý titul v kariére? „Chutí výborne. Na Slovensku som vyše šesť rokov, a v každej sezóne okrem tejto bolo ťažké proti Slovanu uspieť. Teraz som práve súčasťou Slovana a konečne mám svoj prvý titul, z ktorého sa nesmierne teším,“ pokračuje 26-ročný rodák z Panama City.

Na majstrovskú definitívu nám napokon stačil aj bod za remízu 0:0. Cesar Blackman patril k našim najaktívnejším hráčom, na pravej strane sa neustále snažil niečo vymyslieť. Dunajská Streda však zvlášť pod súčasným trénerom Xiscom Muňozom bráni veľmi dobre a je ťažké sa proti nej presadiť. „Zápas bol náročný, ťažko sa nám presadzovalo proti obrane súpera. Mali sme viac z hry a boli sme bližšie k víťazstvu než DAC, ale okej, v tomto prípade nám aj bod priniesol veľkú radosť.“

Belasí si to v sobotu s fanúšikmi doslova užili pri spoločnej oslave bezprostredne po zápase na Tehelnom poli. „Bolo to úžasné. Ďakujeme ľuďom za podporu v každom zápase, teraz si to treba len užiť. Zo soboty si odnášam množstvo pekných spomienok na spoločné fotografie s fanúšikmi i spontánnu radosť, celé to bolo pekné,“ uzavrel Cesar Blackman.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan získal druhú letnú posilu.
Naša prípravka zdolala aj Bayern Mníchov.
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.