Úvod Správy Niké liga Musíme si vážiť každý titul

Musíme si vážiť každý titul

Kapitán Vladimír Weiss ml. po majstrovskej definitíve.

Belasí po prvýkrát v rámci súčasnej úspešnej éry dosiahli majstrovskú definitívu doma na Tehelnom poli. K oslavám napokon stačil aj bod za bezgólovú remízu s Dunajskou Stredou. Viac než výsledok pochopiteľne rezonovali naše majstrovské oslavy.

Po invázii fanúšikov na trávnik sa belasí chvíľu potešili v útrobách štadióna, aby sa cez press-centrum presunuli nad tunel, z ktorého sa vychádza na hraciu plochu. Tam už sa s majstrovským šampanským tešili s fanúšikmi, ktorí zaplnili celé ihrisko.

Bolo to pekné, spontánne, belasé. „Pocity sú veľmi príjemné. Je pekné získať titul prvýkrát doma. Vieme, že sa to nerozhodovalo dnes, ale je to výsledok celej sezóny. Tešíme sa však, že sme využili prvý majstrovský mečbol. Akurát škoda, že po vypadnutí z pohára nebudeme hrať o ďalšiu trofej. Chalani si však titul za celý rok zaslúžia,“ povedal Vladimír Weiss ml. po stretnutí.

Dá sa povedať, že majstrovskú radosť sme si za uplynulé roky už dobre nacvičili. Napriek tomu nikdy nezovšednie a vždy prináša nezabudnuteľnú chuť dosiahnutého úspechu. Možno až oveľa neskôr oceníme, čo sa v súčasnej úspešnej ére darí. Šesť titulov po sebe je opäť prepísaním histórie.

„Pre fanúšikov to možno bolo pred rokom napínavejšie, no musíme si vážiť každý titul. Nie je jednoduché vyhrávať ligu, a to ani v Slovane. Tento rok sme však jednoznačne najlepší a plne sme si to zaslúžili,“ hovorí náš kapitán.

Keď Vladimír Weiss ml. dnes prichádzal na ihrisko, vyslúžil si búrlivý potlesk tribún, kde bolo 9160 fanúšikov. Tí okamžite začali skandovať jeho meno. Pre nášho kapitána je to určite motivačný moment. Sám uvidí, čo prinesú najbližšie týždne v súvislosti s jeho budúcnosťou.

„Nebolo jednoduché stráviť celý ročník so zraneniami. Achilovka sa určite dá nejako postupne dávať dokopy, uvidíme, nechcem predbiehať a robiť závery. Keď však dlhodobejšie nehrám, nepomáham ani sebe, klubu, nikomu. Budem to riešiť s chladnou hlavou. Dnes som sa cítil najlepšie za dlhú dobu, ak by to takto bolo stále, odohrám ešte aj tri roky. Uvidíme, absolvujem pár zápasov a v lete urobím rozhodnutie, čo ďalej,“ uzavrel Vladimír Weiss ml.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan získal druhú letnú posilu.
Naša prípravka zdolala aj Bayern Mníchov.
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.