Úvod Správy Fanúšikovia Čo pre vás pripravujeme v najbližšom období?

Čo pre vás pripravujeme v najbližšom období?

Pripravili sme pre vás viacero zaujímavých aktivít.

Pred belasými sú záverečné tri domáce zápasy v sezóne – v sobotu s Dunajskou Stredou, počas prvého májového víkendu so Žilinou, a v sobotu 18. mája s Ružomberkom. Na každý z nich sme pre vás pripravili fanzónu a sprievodný program. A po sezóne budete môcť dokonca prenocovať na Tehelnom poli!

Fanzóna pri majstrovskom ´mečbole´

Dve hodiny pred výkopom duelu Slovan – DAC bude na námestí štadióna otvorená fanzóna, kam môžete zavítať so svojou rodinou či partiou. Ponúkame vám možnosť prísť v peknom počasí skôr a dobre sa naladiť na samotný zápas. Vo fanzóne pripravujeme aktivity pre deti i dospelých (2 x futbalová aréna, futbalový biliard, PS5 zóna, lounge zóna) i občerstvenie (čapované pivo, nealko, pukance, cukrová vata). Na námestí bude inštalovaná veľkoplošná obrazovka, o dobrú náladu sa postará aj DJ s hudobným podkladom.

V prípade, že s DAC získame titul, hráči spoločne s fanúšikmi oslávia zisk titulu na štadióne. Následne sa fanúšikovia budú môcť premiestniť na námestie, kde sa bude čapovať pivo a do rytmu im bude hrať DJ až do 20:00.

Samozrejme, všetci veríme, že titul už v sobotu doklepneme, chýba nám jediný bod. Preto už teraz plánujeme veľkolepé majstrovské oslavy na 18. mája.  

Oslavy 105. narodenín klubu

ŠK Slovan Bratislava oslávi 3. mája 2024 svoje 105. narodeniny, a práve na tento víkend pripadá náš domáci zápas so Žilinou. Duel so Žilinou odohráme v sobotu 4. mája o 18:00 na Tehelnom poli.

Narodeninové oslavy budú vskutku vo veľkom štýle. Na námestí bude už tri hodiny pred výkopom sprístupnená veľká fanzóna, opäť s množstvom aktivít pre deti i dospelých. Spomenúť môžeme obľúbené aktivity ako FUTBOX, radarová streľba do bránky, ´hlavičkuj ako Kuco´, nafukovací terč, detský kútik Slovan, lapač svetiel či maľovanie na tvár. Zapojiť sa budete môcť do viacerých súťaží či aktivity s naším generálnym partnerom Niké. Ponuku občerstvenia obohatia foodtrucky. O zábavu sa postará moderátor Lukáš Turiak, známy z HC SLOVAN, a vystúpenie skupiny Cover Phonics, ktorá zahrá cover verzie známych slovenských i svetových hitov. Svoje vystúpenie predvedú aj Slovakia Cheerleaders, známe z hokejových zápasov.

Oslavy na poslednom zápase

Od titulu nás delí v podstate len matematické potvrdenie, preto v klube intenzívne chystáme oslavy na posledný zápas sezóny, ktorý odohráme v sobotu 18. mája o 17:00 s Ružomberkom.

Aj na tomto zápase pre vás pripravujeme veľkú fanzónu, ktorá bude otvorená pred zápasom i po jeho skončení. Vystúpi hudobná skupina Karpina i tanečná skupina Moon Dance, hrať bude aj DJ Tager a pripravených je znovu viacero aktivít pre malých i veľkých. Oslavy budú jednoducho veľkolepé, a po zápase na pódiu ako naposledy aj s našimi hráčmi. Bližší program vám ešte včas prinesieme.

Noc na Tehelku

Prespať na mieste, ktoré všetci milujeme, a je pre nás zároveň domovom? V noci zo soboty 25. mája na nedeľu 26. mája, sa to môže stať pre slovanistov a slovanistky realitou. Pre deti s rodičmi totiž ponúkame exkluzívny zážitok Noc na Tehelku.

Podujatie sa začne v sobotu popoludní športovým programom a prehliadkou štadióna Tehelné pole. Na ihrisku budú rozmiestnené stany, v ktorých budú môcť rodičia s deťmi prespať pod holým nebom. Prostredníctvom veľkoplošných obrazoviek večer premietneme rozprávku, súčasťou zážitku je večera a raňajky v reštaurácii s výhľadom na štadión. Bližšie informácie taktiež prinesieme pri spustení predaja vstupeniek na tento jedinečný zážitok.

 

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan získal druhú letnú posilu.
Naša prípravka zdolala aj Bayern Mníchov.
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.