Úvod Správy Zložili nás protiútoky

Zložili nás protiútoky

Jiří Kladrubský nešetril po súboji so Žilinou kritickými slovami.

V mimoriadne dôležitom súboji so Žilinou Bratislavčania sklamali. Prehra 3:0 je viac ako neuspokojivým výsledkom a uvedomujú si to i hráči.

„Prvý polčas bol vyrovnaný, v druhom sme úplne prepadli. Vstup do druhej časti hry sme nezachytili a odvtedy sa to s nami viezlo. Súper mal dobré protiútoky, ktoré sme absolútne nezachytávali. Výsledok 3:0? Poriadne sme to pohnojili,“ reagoval po nevydarenom stretnutí Jiří Kladrubský.

Domáci predviedli v utorok efektívnu hru. Slovan jej nedokázal čeliť, a tak nemal nárok na úspech. „Žilina bola silná najmä z protiútokov. My sme však nedali ani gól. S takou hrou nemôžeme pomýšľať ani na bod,“ uvedomuje si opora belasých.

Výsledok 0:3 nedáva veľa dôvodov na optimizmus. Zraneniami zdecimovaný káder sa ale na súpera poctivo pripravoval. „Na súboj so Žilinou sme boli dobre pripravení. Nezvládli sme to však. Druhým polčasom sme si sami prehrali zápas. Ja osobne som vo výhru veril aj za stavu 0:1. Veril som, že to ešte môžeme otočiť. Po tom, čo sme predviedli sme si však nezaslúžili ani bod,“ smutne skonštatoval Kladrubský.

Od veľkého derby sa čakal vypredaný štadión. Takmer päťtisícová návšteva sa mohla javiť ako nedostačujúca. „Chcelo by to plný štadión, no našim divákom sa ani nečudujem. Ak budeme hrať aj naďalej tak ako doteraz, titul nezískame. Ich postoju sa teda nedivím, majú na to právo,“ zakončil Jiří Kladrubský.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.
Aktuálne vydanie zápasového bulletinu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava si pripravil pre fanúšikov exkluzívne novinky z kolekcie adidas 2024.
Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtok večer?
Unikátne kódy ste obdržali prostredníctvom newslettra.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.