Úvod Správy Niké liga Dva najaktívnejšie tímy a dve súťaže – už v sobotu doma

Dva najaktívnejšie tímy a dve súťaže – už v sobotu doma

Pozývame vás na zápas s Podbrezovou.

Ofenzívne nastavené mužstvá a dve fanúšikovské súťaže. Nielen na to sa môžete tešiť už cez víkend na Tehelnom poli. Niké liga sa vracia po reprezentačnej pauze, belasí v treťom nadstavbovom kole privítajú Podbrezovú. Výkop je v sobotu o 17:30.

Zápasy Slovana s Podbrezovou patria k tým najzaujímavejším, aké naša najvyššia súťaž ponúka. Oba tímy totiž majú ofenzívne DNA, a železiari k nám prakticky nikdy neprišli s defenzívnou taktikou. Aj preto sobota sľubuje pútavé futbalové predstavenie.

Potvrdzujú to aj štatistiky. Stretnú sa dva strelecky najaktívnejšie tímy v Niké lige. Belasí vyslali 154 streleckých pokusov, Podbrezová len o desať menej. Aj z pohľadu na strelené góly možno vytušiť ofenzívnu bitku. Naše mužstvo dalo najviac gólov (58), železiari majú tretiu najproduktívnejšiu ofenzívu so 42 gólmi.

Ak v sobotu prídete na štadión, môžete sa zapojiť do dvoch fanúšikovských súťaží. Teda, pri jednej sa zapájate už tým, že prejdete turniketom. Hovoríme o Belasom kolese šťastia, čoraz obľúbenejšej polčasovej súťaži. V prvom polčase vyžrebujeme troch z vás, ktorí budú na štadióne, aby ste si cez prestávku mohli prísť na ihrisko zatočiť Belasým kolesom šťastia. V hre je 14 cien na čele s hlavnou cenou v podobe leteckého zájazdu do Turecka k moru pre 2 osoby na 8-10 dní od CK DAKA.

Po skončení rozcvičky sa uskutoční vedomostný kvíz, v ktorom sme pre vás pripravili päť otázok. Opäť stačí, ak budete na štadióne a budete mať poruke svoj smartfón. Víťaz kvízu získava 2 VIP vstupenky na zápas s Dunajskou Stredou.

Belasí majú na čele Niké ligy 15-bodový náskok a chcú dať zabudnúť na dva neúspešné výsledky spred reprezentačnej pauzy. V sobotu môžeme urobiť ďalší krok za splnením hlavného sezónneho cieľa. Veríme, že aj s vami na tribúnach Tehelného poľa.

Vstupenky na zápas s Podbrezovou sú v predaji od 10 eur online na https://ticketmedia.sk/performance/1484/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FK-ZELEZIARNE-PODBREZOVA

 

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 ŠK Slovan Bratislava – FC Struga (4:2).
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Neprehliadnite

Druhý zápas na Tehelnom poli pre Roba = druhý gól.
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.