Úvod Správy Vstupenky Posledných 1800 vstupeniek na Sturm Graz

Posledných 1800 vstupeniek na Sturm Graz

Unikátne kódy ste obdržali prostredníctvom newslettra.

AKTUALIZÁCIA (20.2. o 11.45 hod.) V predaji zostáva posledných 1800 vstupeniek na odvetu play-off Európskej konferenčnej ligy UEFA so Sturmom Graz bolo práve spustených do predaja. Vstupenky si z bezpečnostných dôvodov môžu zakúpiť len priaznivci Slovana, ktorí sa v minulosti zúčastnili na niektorom z našich zápasov, a to s použitím unikátneho kódu.

Prečo uzamknutý predaj?

Zaznamenali sme veľký dopyt zo strany fanúšikov hosťujúceho klubu po vstupenkách do domácich sektorov. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli pozastaviť predaj vstupeniek. Dnes spúšťame uzamknutý predaj s použitím unikátneho kódu. Dôvodom je samozrejme bezpečnosť na štadióne a čo najväčšia podpora belasých zo strany slovanistov a slovanistiek.

Kto získa unikátny kód?

Zostávajúce vstupenky na zápas so Sturmom si môžu zakúpiť fanúšikovia, ktorí sa v minulosti zúčastnili na našich domácich dueloch, resp. si zakúpili permanentku, a zanechali nám svoj mailový kontakt. Pokiaľ ste si mail nenašli vo svojej doručenej pošte, odporúčame si pre istotu skontrolovať aj priečinok reklama/spam. Pokiaľ ste kód nenašli ani tam, tak ste si s najväčšou pravdepodobnosťou kupovali vstupenku či permanentku na pokladnici bez toho, aby ste zanechali mailový kontakt, preto sme vás nemohli priradiť do databázy.

Koľko vstupeniek je ešte v predaji?

V predaji je posledných necelých 1800 vstupeniek. Ak teda máte záujem vidieť duel so Sturmom a ešte nemáte svoju vstupenku, odporúčame vám neváhať a zakúpiť si ju s využitím unikátneho kódu.

Maximálne 4 vstupenky na jedného nakupujúceho

Jeden fanúšik si môže na svoj unikátny kód zakúpiť maximálne štyri vstupenky. Keďže bol zápas označený ako rizikový, je potrebné ku každej vstupenke uviesť meno a priezvisko jej držiteľa. Meno a priezvisko bude vytlačené na vstupenke a neskôr už nie je možné ho meniť či prepisovať. Pri vstupe na štadión prebehne kontrola oproti preukazu totožnosti.

Vstupenky si s unikátnym kódom môžete zakúpiť online na https://ticketmedia.sk/performance/1473/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-SK-STURM-GRAZ

Predaj vstupeniek na pokladnici v deň zápasu

Vstupenky na pokladnici na Tehelnom poli sa budú predávať v deň zápasu, štvrtok 22.2.2024 od 16:00 h. Platba možná v hotovosti aj kartou. 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan získal druhú letnú posilu.
Naša prípravka zdolala aj Bayern Mníchov.
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.