Úvod Správy Prípravné zápasy Belasí v piatok s Al-Rayyan aj v priamom prenose

Belasí v piatok s Al-Rayyan aj v priamom prenose

Zápas sa začína o 14:30.

Sústredenie v Katare sa preklápa do druhej polovice. Belasí vo štvrtok absolvovali dve tréningové jednotky, opäť kombinované medzi silovo-kondičnú a hernú zložku.

V piatok čaká naše mužstvo prípravný zápas. Belasí sa stretnú s katarským klubom Al-Rayyan SC, štvrtým tímom miestnej najvyššej súťaže. Úvodný výkop je o 14:30 SEČ (v Katare je o dve hodiny viac).

Klubu sa v spolupráci s reklamnými partnermi a RTVS podarilo zabezpečiť priamy televízny prenos zo stretnutia. Duel budete môcť sledovať v priamom prenose na Dvojke. V priamom televíznom prenose uvidíte aj nasledujúci zápas v Katare s miestnym tímom Al-Wakrah SC, ktorý sa odohrá v pondelok 29. januára.

V rámci technických možností v Katare je v riešení aj prenos prostredníctvom Slovan TV na YouTube. O tom, či bude aj tento prenos k dispozícii, vás budeme informovať v priebehu piatka.

Al-Rayyan SC je osemnásobný katarský majster, titul naposledy získal v sezóne 2015/16. V aktuálnej ligovej tabuľke miestnej najvyššej súťaže sa nachádza na štvrtom mieste, keď v dvanástich kolách získal 22 bodov. Trénerom tímu je 49-ročný Portugalčan Leonardo Jardim, ktorý v minulosti viedol kluby ako Sporting Lisabon, Olympiakos, AS Monako či SC Braga. V kádri je viacero hráčov so skúsenosťami z najprestížnejších európskych líg. Menovite môžeme spomenúť útočníka Rodriga, ktorý hral za Leeds United či Thiaga Mendesa s minulosťou v LOSC Lille a Olympique Lyon. Krídelník Sofiane Boufal, stabilný člen zostavy Maroka na MS 2020, pôsobil tiež v LOSC Lille, Southamptone či Celte Vigo.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Viacero individuálnych ocenení pre belasých.

Neprehliadnite

Pozývame vás na Tehelné pole.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.