Úvod Správy Vstupenky Vstupenky do Dunajskej Stredy - vypredané

Vstupenky do Dunajskej Stredy - vypredané

12-ty hráč Slovana do Dunajskej Stredy v plnej sile.

Vstupenky pre našich fanúšikov (sekror hostí) na mimoriadne dôležitý zápas v boji o majstrovský titul DAC Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava sú vypredané. Zápas 8. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy sa uskutoční v nedeľu, 07.05.2023 o 17:30 hod. v MOL aréne v Dunajskej Strede.

O vstupenky pre našich fanúšikov bol obrovský záujem. Sektor hostí bol vypredaný v priebehu pár hodín. Vopred ďakujeme za podporu či už priamo na štadióne v MOL aréne alebo z vašich domovov, pubov, reštaurácií, kde budete sledovať zápas pri TV (TV Dajto).

Cena vstupenky bola organizátorom stanovená na 12 eur, platba je možná len online cez platobnú bránu. Po úhrade vám prišla vstupenka do mailu. V prípade, ak neprišla, kontaktujte prosím priamo predpredaj.sk.

Upozorňujeme našich fanúšikov, aby mali so sebou platný preukaz totožnosti, kvôli jej overovaniu pri vstupe do sektoru hostí, s údajmi uvedenými na vstupenke.

PRÍCHOD A PARKOVANIE PRE NAŠICH FANÚŠIKOV

Príchod našich fanúšikov autami bude monitorovať Polícia SR, ktorá zabezpečí príjazd áut našich fanúšikov na parkovisko, ktoré sa nachádza na Športovej ulici v tesnej blízkosti MOL arény a sektoru hostí. Vozidlá na tomto parkovisku budú celý zápas zabezpečené Políciou SR.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 ŠK Slovan Bratislava – FC Struga (4:2).
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Neprehliadnite

Druhý zápas na Tehelnom poli pre Roba = druhý gól.
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.