Úvod Správy Vstupenky Posledných 400 vstupeniek na FINÁLE!

Posledných 400 vstupeniek na FINÁLE!

Predaj prebieha výhradne online.

*UPDATE: 1500 slovanistov si už zakúpilo vstupenky na zajtrajšie finále v Trnave čo znamená, že už teraz to bude najväčší výjazd slovanistov v rámci Slovenska za posledných 15 rokov. V predaji zostalo do zajtrajšieho výkopu posledných 400 vstupeniek, tak neváhajte a pridajte sa k nám. SPOLU SME SLOVAN

SPOLU SME SLOVAN  

Vstupenky na finále Slovnaft Cupu 2022/23, v ktorom sa 1. mája o 15:00 v Trnave stretneme so Spartakom, sú už v predaji. 

Predaj vstupeniek do sektorov určených pre slovanistov prebieha výhradne online na nasledovnom linku -> https://sfz.maxiticket.sk/ticket/select-event/id/14346/eventHash/7853654

INFORMÁCIE O PREDAJI VSTUPENIEK

Zápas: FINÁLE Slovnaft Cup-u 2022/2023, 1.5.2023 o 15.00 hod. Štadión A. Malatinského v Trnave

CENY VSTUPENIEK do vyhradeného sektoru pre slovanistov:

  • 2.kategória // 10 €
  • ZŤP-S + doprovod // 2 €
  • 40% Zľava z ceny vstupenky: deti do 12 rokov/ ZŤP/ Senior 62+

PREDAJ

Predaj do sektorov fanúšikovského táboru "kotlu"  ŠK Slovan Bratislava bude prebiehať výhradne online na nižšie uvedenom linku a to do sektorov: 15161746, 47, 48.

Kapacita uvedených sektorov je: 1 877

V prípade vypredania uvedených sektorov sú rezervované aj sektory 14 a 45, ktoré by boli dodatočne spustené.

Link bude aktívny  až do času výkopu t.j. do 1.5.2023 do 15:00 hod

So začiatkom času výkopu bude link vypnutý a nebude možné si vstupenky zakúpiť.

Link: https://sfz.maxiticket.sk/ticket/select-event/id/14346/eventHash/7853654

BALÍČEK ŠPECIÁLNY VLAK + TRIČKO

Fanúšikovské zoskupenie Ultras Slovan ponúka fanúšikom možnosť zakúpiť si balíček v hodnote 20 €, ktorý zahŕňa prepravu špeciálnym vlakom do Trnavy a späť, a výjazdové tričko na finále. Odchod špeciálneho vlaku je o 12:10 zo stanice Bratislava-Nové Mesto, a bude mať zastávku aj v Pezinku. Viac informácií o predaji výjazdového balíčka nájdete na Facebooku Ultras Slovan

 

INFORMÁCIE K PREDAJU VSTUPENIEK

  • K online nákupu je potrebná registrácia - vytvorenie konta na web stránke MAXITICKET.SK - potrebné najmä pre doručenie elektronických vstupeniek a komunikáciu so zákazníkom.
  • Zápas bude vedený ako rizikový a vstupenky sa budú predávať na krstné meno, priezvisko, dátum narodenia a adresu trvalého bydliska držiteľa vstupenky a to bez ohľadu na výber sektoru.
  • Na jeden nákup, t.j. na jedného registrovaného užívateľa (zákazníka), bude možné si zakúpiť max. 4 vstupenky a ku každej vstupenke je potrebné uviesť údaje držiteľa vstupenky, ktorý sa daného zápasu aj fyzicky zúčastní.
  • Upozorňujeme, že mená na vstupenkách nebude možné zmeniť za meno nové držiteľa. Taktiež nie je možné údaje na vstupenkách prepisovať. Akonáhle budú údaje na vstupenke prepisované, držiteľ takejto vstupenky nemusí byť vpustený na štadión. Údaje na vstupenke musia byť vytlačené priamo zo systému predajcu vstupeniek. Pri nákupe sa zadávajú údaje každého držiteľa vstupenky, ktorý sa priamo zúčastní uvedeného zápasu a nie údaje kupujúceho.
  • Pri nákupe zákazník udáva vyššie spomenuté osobné údaje, avšak na vstupenke bude uvedené iba krstné meno a priezvisko konkrétneho držiteľa vstupeniek.
  • Priamy online nákup vstupeniek, bez možnosti rezervácie. Každý kupujúci musí v nákupnom košíku zaškrtnúť políčko ,, Súhlas so Všeobecnými obchodnými podmienkami", ako aj ,,Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov pre účely zápasu Finále Slovnaft CUP, dňa 1.5.2023"

POKLADNE

Pokladne na štadióne v deň zápasu nebudú otvorené - predaj bude možný výhradne online až do času výkopu, t.j. do 15:00 hod.

So začiatkom času výkopu bude link vypnutý a už nebude možné si vstupenky zakúpiť.

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 ŠK Slovan Bratislava – FC Struga (4:2).
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Neprehliadnite

Druhý zápas na Tehelnom poli pre Roba = druhý gól.
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.