Úvod Správy Doladiť nedostatky

Doladiť nedostatky

V sobotu je na belasých pripravený Senec, ktorý by mal ukončiť zimnú prípravu majstra.

V sobotu si belasí zmerajú sily s mužstvom zo Senca. Na Bratislavčanov tak čaká posledná zápasová previerka pred štartom jarnej časti Corgoň ligy.

Jiří Kladrubský tvrdí, že pridané prípravné stretnutia môžu byť pre tím pozitívom. Viac prípravy by malo vystužiť pripravenosť mužstva do ďalších bojov. „Ako povedal tréner, je lepšie hrať prípravné stretnutia ako trénovať. Odloženie začiatku ligy môže slúžiť na to, aby sa tí, ktorí sú zranení doliečili a ja som to uvítal tiež. Ešte môžeme dotrénovať niektoré herné činnosti a budeme perfektne pripravení na ligu,“ myslí si stredopoliar Slovana.

Hoci posledné dve previerky pred začiatkom jari neveštili žiadne derby, svoj význam majú. Bez pochýb bude nepríjemným súperom i Senec, ktorý sa bude snažiť úradujúceho majstra čo najviac vytrápiť.

„Bude dôležité hrať stále svoju hru. Musíme sa držať toho, čo sme predviedli v Španielsku a následne doma. Do priateľských zápasov a aj do ligy treba preniesť herný štýl, ktorý sa dlhodobo pokúšame naučiť, aby sme vyhrávali a zbierali body,“ vyjadril sa Kladrubský.

S pribúdajúcim časom badať i markantné zlepšenia v mužstve. Do kádra dobre zapadli mladíci, tím sa zohráva. Cítia to i samotní hráči. Dve dodatočné priateľské stretnutia môžu byť vynikajúcou príležitosťou na odstránenie aj posledných, kozmetických úprav.

„Ide najmä o to, aby sme doladili posledné chybičky v hre, ktoré nám to stále kazia. Tréner zostavu ešte trošku točí, ale myslím si, že už to vyzerá celkom dobre aj z pohľadu diváka. Už to nie je iba o nakopávaní, ale naša hra začína naberať fazónu, na ktorú sa dá pozerať,“ potvrdil 26-ročný stredopoliar.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Príďte sa poďakovať hráčom a osláviť s nimi piaty majstrovský titul v rade.
Venujte prosím pozornosť dôležitým organizačným informáciám.
Sobotňajšie majstrovské oslavy na Tehelnom poli potrvajú od popoludnia až do neskorého večera.

Neprehliadnite

Vychutnajte si video z majstrovských osláv belasých.
Rekordná návšteva na Tehelnom poli
Príďte sa poďakovať hráčom a osláviť s nimi piaty majstrovský titul v rade.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.