Úvod Správy Doladiť nedostatky

Doladiť nedostatky

V sobotu je na belasých pripravený Senec, ktorý by mal ukončiť zimnú prípravu majstra.

V sobotu si belasí zmerajú sily s mužstvom zo Senca. Na Bratislavčanov tak čaká posledná zápasová previerka pred štartom jarnej časti Corgoň ligy.

Jiří Kladrubský tvrdí, že pridané prípravné stretnutia môžu byť pre tím pozitívom. Viac prípravy by malo vystužiť pripravenosť mužstva do ďalších bojov. „Ako povedal tréner, je lepšie hrať prípravné stretnutia ako trénovať. Odloženie začiatku ligy môže slúžiť na to, aby sa tí, ktorí sú zranení doliečili a ja som to uvítal tiež. Ešte môžeme dotrénovať niektoré herné činnosti a budeme perfektne pripravení na ligu,“ myslí si stredopoliar Slovana.

Hoci posledné dve previerky pred začiatkom jari neveštili žiadne derby, svoj význam majú. Bez pochýb bude nepríjemným súperom i Senec, ktorý sa bude snažiť úradujúceho majstra čo najviac vytrápiť.

„Bude dôležité hrať stále svoju hru. Musíme sa držať toho, čo sme predviedli v Španielsku a následne doma. Do priateľských zápasov a aj do ligy treba preniesť herný štýl, ktorý sa dlhodobo pokúšame naučiť, aby sme vyhrávali a zbierali body,“ vyjadril sa Kladrubský.

S pribúdajúcim časom badať i markantné zlepšenia v mužstve. Do kádra dobre zapadli mladíci, tím sa zohráva. Cítia to i samotní hráči. Dve dodatočné priateľské stretnutia môžu byť vynikajúcou príležitosťou na odstránenie aj posledných, kozmetických úprav.

„Ide najmä o to, aby sme doladili posledné chybičky v hre, ktoré nám to stále kazia. Tréner zostavu ešte trošku točí, ale myslím si, že už to vyzerá celkom dobre aj z pohľadu diváka. Už to nie je iba o nakopávaní, ale naša hra začína naberať fazónu, na ktorú sa dá pozerať,“ potvrdil 26-ročný stredopoliar.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozrite si zostrih zo stretnutia so Zlatými Moravcami.
Názory trénerov po zápase 20. kola Niké ligy 2023/24 ŠK Slovan Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce (4:1).
ŠK Slovan Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce 4:1.

Neprehliadnite

Vyhrať môže ktokoľvek, kto sa bude nachádzať na štadióne.
Pozrite si, ako vyzerá deň s Jurajom Kuckom na sústredení.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.