Úvod Správy Hrať za Slovan splnením sna

Hrať za Slovan splnením sna

Skúsený brankár Pavel Kováč verí, že s Matúšom Putnockým vytvoria dobrú dvojicu.

Slovan vstupuje do jarnej časti s niekoľkými novými tvárami. Jednou z nich je aj skúsený brankár Pavel Kováč. Medzi corgoňligovými žrďami má už svoje odchytané, no pôsobenie v majstrovskom klube považuje za veľkú motiváciu a zároveň výzvu.

„Hrať za Slovan bolo vždy mojim snom. Je to pre mňa ocenenie za vykonanú prácu. Predsa ide o najväčšie mužstvo na Slovensku,“ vyjadril svoj obdiv voči novému pôsobisku ostrieľaný brankár.

V prípravných stretnutiach sa dvojica gólmanov pravidelne strieda. Na jeseň dostali v bránke priestor obaja kandidáti, či to tak bude i v druhej časti ligového ročníka je zatiaľ neznáme.

„Chcel by som chytať. Na to som do mužstva predsa prišiel. Som pripravený na každú pozíciu, ktorú pre mňa tréner pripraví. Každopádne som si istý, že nám to s Matúšom Putnockým pôjde a vytvoríme skvelú brankársku dvojicu,“ znie odhodlaný tón Pavla Kováča.

Situácia na brankárskom poste bola pred začiatkom sústredenia na juhu Európy hektická. Či sledoval Kováčove výkony pred jeho príchodom tréner Weiss hráč nevie. Jedno je však isté -  na novom pôsobisku sa chce ukázať v čo najlepšom svetle.

„Kto požiadal o moje služby je úplne nepodstatné. Som šťastný, že môžem byť v tíme,“ vyjadril sa 37-ročný veterán a doložil: „Ani na chvíľu som nerozmýšľal nad tým, či ponuku vezmem alebo nie. Zavolal mi pán Kašpar a opýtal sa ma, či by som bol ochotný pricestovať za A-mužstvom do Španielska. Neváhal som ani sekundu, zbalil som si veci a už som bol v lietadle.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
Príďte sa poďakovať hráčom a osláviť s nimi piaty majstrovský titul v rade.
Venujte prosím pozornosť dôležitým organizačným informáciám.
Sobotňajšie majstrovské oslavy na Tehelnom poli potrvajú od popoludnia až do neskorého večera.

Neprehliadnite

Vychutnajte si video z majstrovských osláv belasých.
Rekordná návšteva na Tehelnom poli
Príďte sa poďakovať hráčom a osláviť s nimi piaty majstrovský titul v rade.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.