Úvod Správy Reprezentácia Belasí smerujú do reprezentácií

Belasí smerujú do reprezentácií

Prehľad nominácií pre našich futbalistov.

Počas jediného asociačného termínu počas jarnej časti sezóny bude mať viacero belasých povinnosti vo svojich národných tímoch. Prinášame vám prehľad nominácií pre slovanistov.

Juraj Kucka Vernon De Marco boli nominovaní do slovenskej reprezentácie. Slovensko odohrá kvalifikačné zápasy s Luxemburskom (23. marca o 20:45 v Trnave) a s Bosnou a Hercegovinou (26. marca o 20:45 na Tehelnom poli).

Guram Kašia Giorgi Čakvetadze budú v marci opäť reprezentovať Gruzínsko. Na Gruzíncov, ktorých Guram Kašia vedie s kapitánskou páskou, čakajú dva duely – prípravný duel s Mongolskom (25. marca) a kvalifikačný zápas s Nórskom (28. marca o 18:00). 

Tigran Barseghjan patrí medzi stálice arménskej reprezentácie a nechýba ani v aktuálnej nominácii. Arméni odohrajú kvalifikačný zápas s Tureckom (25. marca o 18:00) a prípravné stretnutie s Cyprom (28. marca o 17:00).

Gabriel Hornyák z našej juniorky sa dočkal premiérovej nominácie do slovenskej reprezentácie do 21 rokov, ktorá sa prípravnom kempe v Turecku stretne so Slovinskom, Bulharskom a Severným Macedónskom. Spolu s Hornyákom bol v pôvodnej nominácii aj Marek Mičák, ten z nej žiaľ na poslednú chvíľu vypadol.

Adam Hrdina, Nino Marcelli Martin Mišovič boli nominovaní do slovenskej reprezentácie do 19 rokov na 2. kolo kvalifikácie majstrovstiev Európy. Mladí Slováci sa v tomto kole stretnú s Írskom, Gréckom a Estónskom.

Matúš Koseček z našej juniorky sa nachádza v nominácii Slovenska do 20 rokov, ktoré sa pripravuje na majstrovstvá sveta. Slovenská "20-ka" odohrá na Malte dva prípravné zápasy proti miestnemu výberu do 21 rokov. 

Maximilián Marko a Tomáš Marušin boli nominovaní na kontrolný zraz Slovenska do 18 rokov v Šamoríne. Ďalší naši mládežníci, Tomáš Jurišta a Boris Rusnák, sú v nominácii Slovenska do 17 rokov na 2. kolo kvalifikácie majstrovstiev Európy. Slováci sa v rámci tohto kola stretnú s Portugalskom, Českom a Poľskom.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vstupenky budú dostupné výhradne online.
Pozrite si prvú reakciu Vladimíra Weissa ml.
Hodnotenie hlavného trénera Vladimíra Weissa st. po zápase Európskej konferenčnej ligy UEFA 2023/24 s KÍ Klaksvík (2:1).

Neprehliadnite

Vstupenky budú dostupné výhradne online.
ŠK Slovan Bratislava – KÍ Klaksvík 2:1.
V predaji sú už aj samostatné vstupenky na jednotlivé zápasy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.