Úvod Správy Slovnaft Cup Čavrič sa teší z ďalších gólov, Voet si cení premiérový presný zásah

Čavrič sa teší z ďalších gólov, Voet si cení premiérový presný zásah

Hlasy hráčov po pohárovom zápase v Stropkove.

Belasí v dohrávke 4. kola Slovnaft Cupu zvládli postupovú povinnosť a cez Stropkov prešli do osemfinále. V Stropkove to bol futbalový sviatok, ktorý prilákal bezmála trojtisícovú návštevu a opäť ukázal, ako futbal dokáže spájať ľudí.  

Naše mužstvo si pomerne rýchlo vypracovalo trojgólový náskok – dva góly dal ešte do štvrťhodiny Aleksandar Čavrič, na konci prvého dejstva skóroval Siemen Voet. Slovanisti mali aj ďalšie veľké šance, no ako to vo futbale býva, za nevyužité príležitosti príde trest. Stropkovčania v závere dvakrát skórovali a vynútili si krátku drámu, našťastie, na našom postupe sa už nič nezmenilo.

Prinášame vám pozápasové hlasy strelcov našich gólov.

Aleksandar Čavrič: „Do polčasu sme si vypracovali trojgólový náskok a mohli sme uzavrieť zápas, v pokoji ho dohrať. Opäť sa ukázalo, že dnes všetci hrajú futbal a keď urobíte chyby, dostanete trest. Keď súper z nižšej súťaže zacíti šancu, dá do nej všetko. Na konci dňa je dôležitý postup, po ktorý sme si prišli. Chcel by som pochváliť domácich za skvelú atmosféru, bolo to tu naozaj príjemné. Taktiež by som rád ocenil výkon a snahu nášho súpera.

Čo sa týka mojich dvoch gólov, škoda, že sa končí jesenná časť, bol by som rád, ak by sa hralo ešte dlhšie (úsmev). V každom prípade, verím, že si streleckú formu udržím aj na jar a budem takto pomáhať mužstvu aj budúci rok.

A čo sa týka slovenského občianstva, tak už dávnejšie som povedal, že by som chcel slovenský pas. Verím, že sa v tomto smere niečo robí, snáď sa to podarí.“

Siemen Voet: „Za stavu 3:0 to pre nás vyzeralo veľmi dobre, všetko sme mali pod kontrolou. Škoda záveru a inkasovaných dvoch gólov, no dôležité je, že ideme ďalej. Teším sa, že som si otvoril gólový účet v drese Slovana. Prvý gól je pre mňa špeciálny a vždy si ho budem pamätať. Veľmi si to ocením a veľa to pre mňa znamená. Síce som ľavák, no vždy, keď skórujem, je to pravačkou. Netuším prečo, možno vtedy nad strelou toľko nerozmýšľam (úsmev). Celkovo to bola dobrá skúsenosť, rád spoznávam Slovensko. Po zápase v Žiline sme sa pripravovali v Tatrách, a môžem povedať, že máte naozaj krásnu krajinu.“

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Hlasy z kabíny po odvetnom zápase v Severnom Macedónsku.
Názory trénerov po odvete 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 s FC Struga (2:1).
FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2.

Neprehliadnite

ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.
Aj David Strelec sa už v tejto chvíli nachádza v lietadle smerujúcom do Severného Macedónska.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.