Úvod Správy Slovan sa posilnil na poli funkcionárskom

Slovan sa posilnil na poli funkcionárskom

Novou posilou na poli funkcionárom je Stanislav Kramarič, bývalý prezident fanklubu.

Klub ŠK Slovan Bratislava už v minulosti avizoval zmenu stratégie v komunikácii a práci s fanúšikom, čo sa po príchode Tomáša Straku do štruktúr Slovana potvrdzuje aj dnes. Do klubu nastúpil Stanislav Kramarič na pozíciu projektového manažéra. Bývalý prezident fanklubu Belasá Šlachta bude mať na starosti prípravu a realizáciu projektov súvisiacich s aktivitami fanúšikov na podporu klubu, oslovovanie a získavanie partnerov pre náš klub a projekty, ktoré by mali náš klub z marketingového a obchodného hľadiska posúvať ďalej.

Pán Kramarič, ako vnímate svoj profesijný “prestup” do Slovana?
“Prestup do Slovana sa nikdy neodmieta a som veľmi rád, že môžem pôsobiť v štruktúrach klubu, ktorý od narodenia nosím vo svojom srdci. Urobím všetko preto, aby som svojou činnosťou posunul klub k vyšším métam aj na poli marketingu. Vnímam to ako výzvu, ktorá mi na jednej strane splnila sen a na druhej strane ma zaväzuje k tomu, aby to, čo som si predsavzal, som aj naplnil. ”

Aké projekty plánujete v blízkej budúcnosti?
“Okrem už avizovaného projektu Mladý slovanista, ktorý je obsahom aj rozsahom jedinečný v rámci celého Slovenska, pripravujeme aj ďalšie dva projekty, ktoré by mali podporiť tradíciu, lásku ku klubu, jeho podporu a klubizmus v najpozitívnejšom zmysle. Nechcem bližšie špecifikovať zámery a ciele týchto projektov, keďže sú zatiaľ v štádiu prípravy. Som hlboko presvedčený o tom, že oslovia nielen fanúšikov po celom Slovensku, ale aj potenciálnych partnerov pre klub. Som pripravený komunikovať so všetkými fanúšikmi, pokiaľ budú mať záujem akýmkoľvek spôsobom poradiť, či pomôcť Slovanu.“

V prípade akýchkoľvek otázok smerujúcich pre Stanislava Kramariča, môžete mailovať priamo na adresu kramaric@skslovan.com .

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase Európskej konferenčnej ligy UEFA ŠK Slovan Bratislava – PAOK FC (0:0).
ŠK Slovan Bratislava - PAOK FC 0:0.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.