Úvod Správy Reprezentácia Slovanisti smerujú do reprezentácií

Slovanisti smerujú do reprezentácií

Prehľad belasých reprezentantov.

V priebehu asociačného termínu sa kabína nášho A-mužstva tradične trochu ´vyprázdni´, keďže máme tradične viacero reprezentantov. Prinášame vám prehľad reprezentačných nominácií pre slovanistov na septembrové zápasy.

Nový reprezentačný tréner Francesco Calzona nominoval na septembrové duely Ligy národov s Azerbajdžanom (22. septembra o 20:45) a Bieloruskom (25. septembra o 18:00) ôsmich hráčov z našej ligy. Traja z nich nosia dres Slovana Bratislava. Početnú zbierku reprezentačných štartov môže rozšíriť Juraj Kucka a v nominácii opäť nechýba ani Vernon De Marco. Vôbec prvú pozvánku do reprezentačného áčka dostal náš odchovanec David Hrnčár, ktorý bol dodatočne povolaný za zraneného Ivana Schranza.

Dres svojej krajiny si oblečú aj naši Gruzínci. Guram Kašia ako kapitán národného tímu pochopiteľne nechýba v nominácii Gruzínska na zápasy Ligy národov so Severným Macedónskom (23. septembra o 18:00) a na Gibraltári (26. septembra o 20:45). V nominácii Gruzínska je aj náš ofenzívny stredopoliar Giorgi Čakvetadze

Stálicou arménskej reprezentácie je Tigran Barseghjan, ktorého arménski fanúšikovia vrelo privítali aj na našom zápase v Jerevane. Tigran bol nominovaný na súboje Ligy národov s Ukrajinou (24. septembra o 15:00) a v Írsku (27. septembra o 20:45).

Náš kmeňový hráč Filip Lichý, ktorý hosťuje v Ružomberku, bol nominovaný do slovenskej reprezentácie do 21 rokov. Na našu 21-ku čaká barážový dvojzápas o postup na majstrovstvá Európy s Ukrajinou (23. septembra o 18:00 a 27. septembra o 17:30).

Aj naši mládežníci sa dočkali reprezentačných pozvánok. Marek Mičák Rudolf Božík pocestujú so slovenskou reprezentáciou do 20 rokov, ktorá sa pripravuje na majstrovstvá sveta, na prípravné stretnutia do Uzbekistanu.

Ďalší naši mladíci, Adam HrdinaMartin Mišovič, sú v nominácii slovenskej reprezentácie do 19 rokov na 1. kolo kvalifikácie majstrovstiev Európy v Nemecku. Slovenská U19 odohrá zápasy s Bieloruskom, Arménskom a domácim Nemeckom.

V nominácii slovenského výberu do 18 rokov na Medzinárodný turnaj Václava Ježka sa nachádza Maximilián Marko. Mladí Slováci odohrajú duely s USA, Mexikom a Fínskom.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aleksandar Čavrič po zápase so Zlatými Moravcami.
Všetko začalo založením v roku 2007 a odvtedy sa z 11teamsports stal jeden z najväčších futbalových online obchodov pre jednotlivcov i celé tímy v Európe.
Pozrite si zostrih a ohlasy po stretnutí s ViOnom.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.