Úvod Správy Charitatívne projekty Ako si to užili víťazi súťaže o najzaujímavejší transparent?

Ako si to užili víťazi súťaže o najzaujímavejší transparent?

Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Školy si doslova vychutnali predstavenia v divadle, prehliadku štadióna a takisto aj vecné ceny od ŠK Slovan. „Chcela by som v mene detí a nás pedagógov vyjadriť veľké poďakovanie za ceny, ktoré si deti naozaj užili. Návšteva národného divadla bola veľkým zážitkom a takisto aj prehliadka štadióna. Verím, že klub bude pokračovať v tejto práci s deťmi, som presvedčená, že toto je tá najsprávnejšia cesta ako viesť deti k športu samotnému a k aktívnemu tráveniu voľného času,“ povedala pedagogička zo ZŠ na Bieloruskej ulici, Jana Bugárová.

My sa chceme všetkým školám ešte raz poďakovať za mohutnú podporu počas minulej sezóny a veríme, že sa od septembra opäť vidíme na Tehelnom poli.

Spolu sme Slovan!

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aleksandar Čavrič po zápase so Zlatými Moravcami.
Všetko začalo založením v roku 2007 a odvtedy sa z 11teamsports stal jeden z najväčších futbalových online obchodov pre jednotlivcov i celé tímy v Európe.
Pozrite si zostrih a ohlasy po stretnutí s ViOnom.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.