Sevela

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Sevela

Príspevokod užívateľa Zorba » Štvrtok, 17. Mája 2018, 12:05

nejak veľmi sa rozpráva o jeho odchode. Keď sa pred pár dňami rozprávalo o príchode nejakého Trnavčana, tak IK to hneď dementoval v denníkoch. Teraz je ticho. Mohlo by vedenie ŠK Slovan zaujať stanovisko, prosím?
Ďakujem

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sevela

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 18. Mája 2018, 06:39

ved klub hned dal stanovisko, ze trener pokracuje, nie?

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sevela

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Piatok, 18. Mája 2018, 07:44

Ale jasné,že ho odvolajú.Načo by bol Hašek vo Vipke so Šašom a seniorom.Tu neexistuje žiadna koncepcia preto sú na smiech celému slovensku.Hrajú sa na velkoklub pritom sme obyčajne priemerné slovenské mužstvo ktoré nemá ani na priemerné české mužstvá a nie to ešte aby sa porovnával so sláviou,spartou či plzňou.Tu nepomôže ani tá atrapa nového štadióna aby začali ľudia chodiť.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sevela

Príspevokod užívateľa Zorba » Piatok, 18. Mája 2018, 11:36

DaMo - nikto to nedementoval. Povráva sa, že je to iniciatíva samotného Ševelu. Dôvody sú údajne kafranie do zostavy. Verím, že sú to fámy, lebo ak nie, tak to je ozajstný koniec Slovanu a Tehelné pole bude zbytočné.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sevela

Príspevokod užívateľa paliza » Piatok, 18. Mája 2018, 21:04

Na stránke to tu dementovali ešte 12.5.2018
https://www.skslovan.com/clanok5889-Slo ... Sevelu.htm

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sevela

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 21. Mája 2018, 09:11

ak je to iniciativa sevelu, tak tomu rozumiem este menej, vypustit to pred dolezitym zapasom v DS.
nadstavbu sme celkovo uhrali 6 vytazstiev 4 prehry ak sa nemylim, ale celkovo to bolo vyrovnane:
BA - 18b
DS - 18b
ZA- 16b
TN - 15b
TT - 14b
RK - 7b
Keby nebolo odflaknutej prehry v RK, tak by to bolo pomerne solidne, lebo tie teamy v hornej 6ke vedia hrat futbal.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sevela

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 21. Mája 2018, 13:23

DaMo, na druhej strane s takými hráčmi, ako máme my máme tých bodov málo. Najviac ma štvú straty bodov s mužstvami ako Michalovce a Senica. Zlepšil sa herný prejav, technicky máme výborných hráčov, zlepšila sa kondička. Žiaľ v mužstve chýbajú autority a celkovo je náš výkon veľakrát až veľmi profesorský a chladný. Trochu viac srdca a kolektívneho poňatia...Ale aj to sa dá prekonať. Najväčším negatívom zostávajú excesy. Aký to rozsiel oproti takému Zimanovi s HC Slovan. Myslí, že IKst by mal juniora poslať niekde na dvojročnú stáž niekde do Nemecka,Holandska apod...
Budúca sezóna bude zaujímavá, nakoľko IKml jasne prehlásil, že ideme na titul. Viem si predstaviť ostatné mužstvá, ako budu nabudené. Tam každé zaváhanie bude bolieť

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sevela

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 21. Mája 2018, 22:26

:D Inak Ďurica je voľný
Ale tak 36 rokov, určite by síce stacil na nasu ligu ale radšej dačo mlade perspektivne

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sevela

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 23. Mája 2018, 01:13

Presne ma to dnes napadlo, keď som to zbadal, že Ďurica konči v Trabzone a ešte by chcel minimálne rok zahrať. Ja by som si ho vedel u nás predstaviť. Aj napriek tomu, že je maximálne neperspektívny, príde mi ako hráč, ktorý by dokázal spolu s Robom mužstvo stmeliť a viesť to tam ... navyše hral v zahraničí, má teda skúsenosti s takým mixom národnosti a Jano mi príde taký, že vie urobiť v kabíne poriadok ... neviem možno sa mylím, ale jedno je jasné, že niečo nášmu mužstvu ešte chýba a ani nie tak po futbalovej (aj keď by to malo byť lepšie) ale po vodcovskej, resp. mentálnej stránke ... navyše Jano má skúsenosti a ďalšia vec, Bajrič je slabý, pri všetkej úcte nehral vôbec dobre (skoro v žiadnom zápase a to mal teda príležitosti habadej) ... vedel by som si predstaviť stopérsku dvojicu buď Božikov - Saláta alebo Božikov - Ďurica, ale Bajriča by som poslal domov do Ľublany a keď už nie Jana, tak nejakého mladého stopéra by som zobral, ale Slováka prosím ... škoda, že sa vtedy Šatka nerozhodol pre nás ... a ešte by sme sa mali snažiť získať na kraj obrany odchovanca Lukáša Pauscheka.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných