Úvod Zápasy Sezóna 2021/22 Liga majstrov 1. kolo kvalifikácie: Shamrock Rovers F.C. - ŠK Slovan Bratislava
Liga majstrov | 2021 / 22 | 1. kolo kvalifikácie | 13. júl 2021 o 21:00 | Tallaght Stadium | 1500 divákov
2 : 1
( 1 : 0 )
Shamrock Rovers F.C.
16. Burke (z 11 m), 64. Towell
73. Weiss

Vladimír Weiss st.

„Teším sa, že sme postúpili cez súpera, ktorý bojoval ako o život. Shamrock hral dnes výborne, na emócii. Najmä v prvom polčase sme s nimi nedržali krok, prehrávali sme veľa súbojov, menej sme behali. Z takých šancí, aké sme mali v prvom polčase, musíme dať gól, potom by bol zápas úplne iný. Niektorých hráčov, vrátane tých najskúsenejších, som nespoznával, boli veľmi nervózni. Psychika a zodpovednosť zohrali veľkú úlohu, no za to máme výplaty a dobré kontrakty, aby sme to ukázali na ihrisku. Toto je o niečom inom ako slovenská liga, ktorá vás nepreverí tak ako títo súperi. Ľudia si možno myslia, že je to len írska liga, no dnes sme videli, kde je moderný futbal, ktorý je o sile, behaní, vášni. Druhý polčas bol lepší, aj keď sme inkasovali, ale s príchodom Ibrahima Rabia sme už viac podržali loptu a Vlado dal pekný gól, čo nás zachránilo. Ideme ďalej, to je podstatné. Po prehre nebudem s výkonom nikdy spokojný, kritika bude vždy oprávnená, keď podáme takýto ustráchaný výkon. Dnes sa však hralo na postup, čo sme splnili. Hráči chceli, nemôžem o nikom povedať, že by nechcel, no musíme ukázať viac kvality a hrať sebavedomejšie."