Úvod Zápasy Sezóna 2020/21 Slovnaft Cup Štvrťfinále: ŠK Slovan Bratislava - FC Petržalka
Slovnaft Cup | 2020 / 21 | Štvrťfinále | 14. apríl 2021 o 15:30 | Tehelné pole
5 : 1
( 3 : 0 )
ŠK Slovan Bratislava
13. Abena, 19. Vernon, 40. Strelec, 46. Daniel, 67. Holman
FC Petržalka
79. Vernon (vl.)

Hlasy trénerov

Darko Milanič
tréner Slovana

„Sme jednoznačne spokojní s výsledkom a postupom do semifinále. Dnes bol kľúčový správny prístup hráčov hneď od prvej minúty. V mestskom derby je vždy dôležité vnímať a chápať pocity fanúšikov. Je normálne, že napríklad ja to nemôžem cítiť tak ako naši priaznivci, pretože je tam história, ktorú som nezažil. Musím však chápať a vnímať, čo bratislavské derby znamená. Príprava na dnešok bola trochu iná ako na iné pohárové zápasy, bola trochu špeciálna. V derby treba vyhrať a nezáleží, akú ligu súper aktuálne hrá. Hráči odviedli svoje úlohy na ihrisku veľmi dobre. Dali sme skutočne pekné góly po vydarených kombináciách, teší ma, že strelecky sa presadili aj obrancovia, a že sme schopní skórovať rôznymi spôsobmi z rôznych situácií."

Ladislav Pecko
tréner Petržalky

„Musím povedať, že výsledok a priebeh zodpovedal úrovni a kvalite kádrov. Bol som milo prekvapený, že Slovan k tomu pristúpil veľmi zodpovedne a priamo na ihrisku bolo cítiť, že do toho dali asi iné emócie než v predchádzajúcich pohárových dueloch. Ich kvalita sa prejavila, výsledok je zaslúžený."

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.