Úvod Zápasy Sezóna 2018/19 Európska liga Prvé kvalifikačné kolo: FC Milsami Orhei - ŠK Slovan Bratislava
Európska liga | 2018 / 19 | Prvé kvalifikačné kolo | 12. júl 2018 o 19:00 | Moldavsko | 1852 divákov
2 : 4
( 0 : 3 )
FC Milsami Orhei
59. Bugaev, 75. Surdu
10. a 41. Moha, 22. Šporar, 79. Craciun (vlastný gól)

Martin Ševela

„Odohrali sme zaujímavý prvý polčas, boli sme kompaktní v defenzíve a vpredu sa nám otvárali voľné priestory, kde boli veľmi nebezpeční naši krídelní hráči. Podarilo sa nám streliť tri góly, skóre sme však mohli ešte navýšiť na vyšší rozdiel. Po prestávke sme chceli pokračovať v nastolenom trende, úlohy pre hráčov boli presne tie isté na prvý polčas. Súper prestriedal a vrhol všetky sily do korekcie skóre. V úvode druhého polčasu to bolo o tom, kto dá prvý gól. Ak by sme ho dali my a viedli o štyri góly, zápas by sme už uzavreli a v pokoji dohrali. Žiaľ, súper skóroval a dostal krídla, bol nebezpečnejší než v prvom polčase. Otvárali sa nám priestory za obranou, protiútoky sme mohli vyriešiť oveľa lepšie. Mrzia ma dva inkasované góly, ktoré idú na vrub individuálnej zodpovednosti v danej hernej situácii. Tieto situácie nám ukázali, že ešte stále máme na čom pracovať. Splnili sme úlohu, s ktorou sme do Moldavska cestovali, čiže zvíťaziť. Stále je to však len polčas, čaká nás ešte domáci zápas, kde musíme potvrdiť postupové ambície. Milsami sa chcem poďakovať za pohostinnosť a príjemné podmienky, ktoré nám vytvorili. Teším sa už na budúcotýždňové meranie síl v Bratislave.“