Úvod Zápasy Sezóna 2018/19 Fortuna liga 4 .kolo: ŠK Slovan Bratislava - FC Nitra
Fortuna liga | 2018 / 19 | 4 .kolo | 12. august 2018 o 19:00 | Štadión Pasienky | 1152 divákov

(tréner Nitry)

„Napriek vysokej kvalite Slovana sme túžili vyhrať a boli sme k tomu blízko. Nevyšlo to, taký je šport. Veľmi dobre pracujeme už 1,5 roka, aj keď naše súčasné výsledky nie sú také, ako by sme chceli. Boli sme blízko s Dunajskou Stredou i dnes, nabudúce to už zvládneme. Želám Slovanu všetko dobré v Európe.“

Martin Ševela
(tréner Slovana)

„Najmä prvý polčas nebol z našej strany dobrý. Chýbala nám ponuková činnosť. Ak tá nie je, ťažko môžeme kombinovať. Absentoval pohyb predovšetkým u stredových hráčov, nebola tam však ani podpora od krajných obrancov a krídla neboli priamočiare. Napriek tomu, že viazla hra smerom dopredu, sme si vytvorili šance, aké by sme mali premieňať. Ak by sa nám to podarilo, bol by to úplne iný zápas. Súper z prvej strely na bránu skóroval. Do druhého polčasu sme musel spraviť zmeny. Najmä Moha bol priamočiarejší a nebezpečnejší. Hráči vybehli na ihrisko viac nabudení, bolo na nich vidieť túžbu, že chcú so zápasom niečo urobiť. Nakoniec sa nám podarilo streliť len remízový gól. Nitra má kvalitu, v tíme má skúsených hráčov, o ktorých sa mladí môžu oprieť. Vyrovnanú partiu hrala v Žiline aj s Dunajskou Stredou. Ja sa však pozerám hlavne na svojich hráčov. Ak dostanú príležitosť v ligovom zápase, musia sa jej chopiť lepšie. Máme len bod, ale liga je dlhodobá súťaž a bude ešte veľa kôl, aby sme dosiahli víťazstvá. Dnešná strata dvoch bodov nás však samozrejme mrzí.“