Úvod Zápasy Sezóna 2017/18 Fortuna liga 26 .kolo: FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava
Fortuna liga | 2017 / 18 | 26 .kolo | 7. apríl 2018 o 15:30 | CITY ARENA | 13123 divákov
1 : 0
( 0 : 0 )
FC Spartak Trnava
56. Ofosu
ŠK Slovan Bratislava

Hlasy trénerov

Martin Ševela
tréner Slovana

„Čo sa týka môjho tímu, tak v zápase sme aj napriek dlhému početnému oslabeniu nehrali žiadnu podradnú úlohu. Bolo tam srdce, charakter, no nestačilo to na to, aby sme dali aspoň jeden gól. Od začiatku sme boli aktívni, držali sme loptu častejšie na kopačkách, no efektivita nebola podľa mojich predstáv. Neboli sme dostatočne nebezpeční v súperovej šestnástke. Po vylúčení Čavriča sme to museli preskupiť, no aj v oslabení sme nehrali zozadu, pretože naším cieľom bolo zvíťaziť. Nebolo jednoduché hrať proti jedenástim hráčom, ktorých zdobí defenzíva a nebezpečné brejky. Na konci sme hrali na troch útočníkov, no prinieslo nám to len závary v šestnástke. Z hernej stránky to bolo na solídnej úrovni, z tej výsledkovej nie.

Nestor El Maestro
tréner Spartaka

„Musíme zostať skromní, na zemi a pokračovať v našej práci. Teší ma, že sme mali obrovskú podporu divákov, bez toho by taký výkon nebol možný. Hrali sme emotívny, silný futbal a vyhrali sme ďalší zápas.“

Neprehliadnite

Prvý gól na novom Tehelnom poli bol doslova prenádherný. Akcia začala u Čavriča, pätička na Šporara a excelentné zakončenie Mohu.
Priamy prenos z dnešného prípravné zápasu medzi ŠK Slovan Bratislava a Sigmou Olomouc. Stretnutie sa hrá na novom štadióne na Tehelnom poli o 17.00 h.
Prinášame organizačné a bezpečnostné pokyny k prípravnému zápasu s Olomoucom.

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.