Úvod Zápasy Sezóna 2017/18 Fortuna liga 16 .kolo: ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava
Fortuna liga | 2017 / 18 | 16 .kolo | 19. november 2017 o 14:00 | Pasienky, Bratislava | 3856 divákov

(tréner Trnavy)

„Som veľmi sklamaný, najmä preto, že sme tu veľa fanúšikov, ktorí nás výborne podporovali. Žiaľ, dnešný výkon nebol na našej obvyklej úrovni. Počas celého zápasu sme si toho vytvorili veľmi málo. V druhom polčase sme síce ukázali charakter a snahu, celkovo to však bolo príliš málo na to, aby sme dnes získali nejaké body.“

Martin Ševela
(tréner Slovana)

„Mali sme výborný vstup do zápasu. Dobre sme kombinovali, dobre sme sa pohybovali. Podarilo sa nám streliť dôležitý úvodný gól, ktorý nás upokojil. Prvá polhodina bola z našej strany veľmi dobrá. Potom sme už boli v súbojoch o čosi neskôr, často chýbal krôčik. Agresivita bola z oboch strán vysoká, postupom času sa hralo na čoraz horšom teréne. Cez prestávku som hráčov nabádal, aby išli za druhým gólom. Trochu sme sa stiahli do strednej zóny, chceli sme tam získavať lopty a ísť do protiútokov. Trnava potom jednoducho nakopávala lopty, vzadu sme to dobre uskákali. Naskytli sa nám kontry, ktoré by sme mali premieňať. Mali sme šance na druhý i tretí gól. Mrzí ma, že sme neskórovali, lebo takto to bola dráma až do konca. Súper už nemal čo stratiť, v závere tam bolo pár závarov v našej šestnástke. Máme radosť z víťazstva i z toho, že sme neinkasovali. Na tom môžeme stavať. Dominik Greif dnes nemal veľa práce, ale na konci prvého polčasu nás podržal. Nula je dôležitá preňho a samozrejme aj pre mužstvo. Počas reprezentačnej prestávky sme veľmi intenzívne pracovali a som rád, že sa nám niektoré veci podarilo ukázať v zápase. Dnes sa tešíme z víťazstva, ale už zajtra opäť pokračujeme v práci.“